دسته : علم و فناوریتاریخ: ۱۳۹۶/۰۱/۰۸
آسانی ترین روش برای ریکاوری فلش مموری بدون استفاده از نرم افزار

ریکاوری فلش مموری

یکی از مشکلاتی که اکثر ما شاید تا بحال با آن بخورد کرده باشیم حذف شدن فایل های فلش مموری بوده این مشکل که دلایل بسیاری از جمله ویروسی شدن  فلش یا اشتباه کاربر و یا …. صورت می گیرید. اما شما برای ریکاوری فلش مموری راه زیادی پیش رو دارید یکی از راه ها استفاده از نرم افزار مخصوص این کار است که به علت پیچیدگی بیشتر کاربران با آن مشکل دارند و نمی توانند فایل ها را ریکاوری کنند.

 Do Your Data Recovery

دوستان عزیز به جای روش پایین از نرم افزار Do Your Data Recovery استفاده کنید. روش پایین بخاطر به مشکل خوردن برخی از دوستان باید بازبینی شود. دوستانی که گفتند فلش خود بعد استفاده از این روش سوخته که در واقع آن ها فقط باید درایو خود را از دست داده اند که به راحتی بر می گردد. دوستانی که قبلا از روش پایین استفاده کرده اند و به مشکل خورده اند از طریق تماس باما از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشند تا راهنمایی شوند.

توجه توجه: فعلا از این مطلب استفاده نکنید.

و بی خیال فایل های حذف شده می شوند اما بعضی اوقات فایل بسیار مهمی در فلش حذف شده اند و در این صورت نمی توانید بیخیال فایل های حذف شده شوید. به همین خاطر ما در سایت نازشو تصمیم گرفتیم به شما آموزش ریکاوری فلش مموری بدون استفاده از نرم افزار را بدیم. این روش آسان ترین روش ریکاوری فلش مموری ها است. فقط کافی است مرحله به مرحله با ما پیش بروید. تا بازیابی اطلاعات فلش شما به درستی انجام شود.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  معرفی گوشی‌ هایی که از اینترنت 4.5G پشتیبانی می‌کنند

توجه توجه : در همین ابتدا از اطلاعات موجود در فلش خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید چون  بعد از انجام مراحل زیر حافظه فلش مموری شما فرمت خواهد شد.

بازگرداندن حجم فلش

مرحله نخست : از منوی استارت عبارت diskpart را پیدا کنید و سپس آن را اجرا کنید.

مرحله دوم. در مرحله دوم شما باید فلش مموری خود را وارد کنید و در پنجره مشکی باز شده مربوط به diskpart عبارت  را وارد کنید و اینتر را فشار دهید. بعد از این کار لیستی نمایش داده می شود که لیستی از درایو های شما است.

مرحله سوم یکی از مهم ترین مراحل این روش است توجه کنید که فلش مموری شما کدام یک از درایوهای مشاهده شده است. سپس # select disk را تایپ کنید تا درایو مورد نظر انتخاب شود. توجه : به جای # باید شماره دیسکی که فلش مورد نظر است قرار دهید پس دقت کنید.

توجه توجه: فعلا از این مطلب استفاده نکنید.

ریکاوری فلش مموری

مرحله چهارم توجه کنید که دیسک انتخاب شده در مرحله سوم همان درایوی باشد که قصد حذف اطلاعات آن را دارید. سپس عبارت باید clean را تایپ نمایید. بعد از فشردن کلید enter حافظه درایو فلش مموری شما بصورت کامل فرمت خواهد شد.

توجه توجه: فعلا از این مطلب استفاده نکنید.

خب می رسیم به مرحله پنجم حال شما باید فلش را دوباره پارتیشن بندی کنید. برای پارتیشن بندی:  create partition parimary را تایپ نموده. و کلید اینتر را بزنید با انجام این مرحله حجم از پاک شده فلش مموری نیز بازگردانی می‌شود.

برای خروج از پنجره باز شده عبارت exit را تایپ کرده و سپس اینتر را بفشارید تا این پنجره خارج شوید. اگر مراحل گفته شده را به درستی انجام دهید، خواهید دید که حجم از بین رفته فلش مموری شما کاملا بازیابی شده است. در پایان هم امیدوار هستیم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد در صورت برخورد به مشکل از طریق دیدگاه می توانید با ما در ارتباط باشد تا به مشکل شما در زمان کوتاهی حل شود.