دسته : اخبار هنرمندانتاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
بیوگرافی جرد لتو نامزد جدید آنجلینا جولی

جرد لتو

نازشو این روز ها خبر های زیادی درباره نامزد شدن آنجلینا جولی و جرد لتو است و برای همین ما امروز برای شما بیوگرافی جرد لتو یا همان جرد جوزف لتو کسی که گفته می شود نامزد جدید آنجلینا جولی خواهد بود را برای شما قرار دادیم. در ادامه باید این بازیگر مشهور آشنا می شویم.

جرد لتو که نام اصلی اش جرد جوزف لتو است در سال 1971 در ماه دسامبر به دنیا آمده است. پدر و مادر جرد لتو در کودکی از هم جدا شدند پدر جرد لتو اصلیت اسپانیای داشت و مادرش آمریکایی بود. علاقه به هنر جرد جوزف لتو از همان دوران کودکی شکل گرفت چون مادر جرد عکاس بود. جرد بیشتر دوران کودکی اش را در کنار مادر بزرگش بود. او قبل از اینکه بازیگر شود یک مدل بود او در ابتدا به عنوان مدل بازیگر شناخته می شود اما رفته رفته توانست خود را در دنیا بازیگری ثابت کند تا او را بیشتر به عنوان بازیگر به شناسند. جرد لتو بجز بازیگری و مدلینگ کار ترانه سرایی و خوانندگی و نوازندگی و کارگردانی را نیز انجام می دهد.

از موفقیت های بزرگ جرد می توان برنده شدن اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای بازی در < فیلم کلوب خریداران دالاس > نام برد او همچنین توانست است  گلدن گلوب هم نیز ببرد. جرد همچنین یکی از مشهور ترین گیاهخواران جهان است. وی با گیاه خواری توانست بسیاری را علاقه مند به گیاه خواری کند. جرد جوزف لتو همچنین جزو پنجاه چهره زیبای جهان نیز شناخته می شود. از سرگرمی های جرد لتو پیاده روی گوش دادن به موسیقی و خواندن کتاب و نقاشی کردن است. او بیشتر به نقش های علاقه دارد که بلای زیاد به سرشان میاد و بیشتر فیلم های که بازی کرده به این شکل بوده او با بازیگران چون اسکارلت جوهانسون و  جسیکا سیمپسون و  لیندسی لوهان و … رابطه عاشقانه داشته است و به تازگی خبر های به گوش میرسد که او با آنجلینا جولی وارد رابطه جدیدی شده است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  ستاره سینما در پیاده روی اربعین 97

جرد لتو

جرد لتو جرد لتو

فیلم های معروفی که جرد لتو در آن بازی کرده است:

Requiem for a Dream

American Psycho

The Thin Red Line

Lord of War

Fight Club

Dallas Buyers Club

Mr. Nobody

Panic Room