دسته : اخبار هنرمندانتاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
بیوگرافی مهناز افشار همسرش و دخترش + تصاویر

در یکی دیگر از مطلب های بخش بیوگرافی سایت نازشو این بار سراغ بیوگرافی بازیگر معروف مهناز افشار رفتیم بازیکر دوست داشتنی سینمای ایران که خیلی معروف به خوش اخلاق بودن است و بسیار به طرفداران احترام می گذارد و همین باعث شده است که او همیشه در کار هایش معروف و محبوب باشد و می شود گفت که او یک بازیگر محبوب است. ما بیشتر در این مطلب درباره بیوگرافی مهناز افشار درباره شروع کاری و معرفی او به سینما صحبت کردیم. اصل هدف بیوگرافی در سایت نازشو بر این استوار است که بیشتر به  زندگی کاری فرد بپردازیم تا حواشی آن چون حواشی خیلی خود جوش پخش می شود اما ما سعی می کنیم اگر هم از زندگی شخصی بازیگری در قسمت بیوگرافی آن استفاده می کنیم مثالی باشد که توسط خود فرد در مصاحبه ای گفته شده باشد. و به هیچ وج دنبال نوشتن مطالب دورغ نیستیم. امیدواریم که این مطلب هم مثل مطالب گذشته درباره بیوگرافی هنرمندان مورد پسند شما قرار بگیرد و شما با گذاشتن دیدگاه در مطالب می توانید نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنید تا ما در مطالب بعدی از آن نیز استفاده کنیم.

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشار و مادرش

بیوگرافی مهناز افشار ، مهناز افشار متولد تهران است و در سال 1356 در ماه خرداد و در روز 21 نیز به دنیا آمده است. مهناز افشار در کودکی بسیار شیطون بوده است که شیطنت او را هم در بازی ها و در مصاحبه و رفتاری که با طرفداران دارد می توانند به راحتی متوجه شد به گفته خودش خانواده اش زیاد علاقه مند نبودند که وارد دنیا بازیگری شود اما شخصیت که از مهناز افشار می شناسیم مشخص است که هرکاری را دوست بدارد به نحوی انجام می دهد. افشار برای وارد شدن به دنیا بازیگری  در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان ثبت نام کرد. مهناز افشار سریال گمشده در سال ۱۳۷۷ در تلویزیون استارت کار بازیگری خود را زد و از همنجا استعداد خود در این رشته را به همه نشان داد شاید در آن دوران محبوبیت خاصی پیدا نکرد اما بعد از آن کار فرصت راه یابی به سینما را پیدا کرد و در همان سال 77 توانست با آقای حاتمی کار کند و بعد از آن با آقای نادر مقدس یک فیلم سینمایی دیگر بازی کرد. با فرارسیدن دهه هشتاد مهناز افشار به یک بازیگر موفق در سینما تبدیل شد. و کم کم در سال های 90 به یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت های سینمایی ایران تبدیل شد که بودن اسمش در فیلم نشان های از یک فیلم خوب بود او بازی در فیلم سینمایی درام ، کمدی و … استعداد خود را در ژانر های مختلف نشان داد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  اخبار جدید هنرمندان ایرانی

ورزش های مورد علاقه مهناز افشار

بیوگرافی مهناز افشار ، در میان ورزش ها به اسکی و شنا والیبال علاقه دارد و از فوتبال هم نگاه می کند و برخی می گویند که او پرسپولیسی و برخی هم می گویند استقلالی است که تا بحال خودش به این موضوع جواب نداده است.

ازدواج مهناز افشار

بیوگرافی مهناز افشار

بیوگرافی مهناز افشار ، ازدواج مهناز افشار مثل بیشتر کار هایش پر سر صدا بود و او در خرداد 93 با یاسین رامین که پدرش در گذشته صاحب مقام سیاسی بود ازدواج کرد. این ازدواج بعد گذشته چند سال حاشیه های هم داشت از دستگیری یاسین رامین گرفته تا مهریه های نجومی خیلی زیاد گرفته تا…. اما اینا باعث نشد که مهناز افشار از همسرش جدا شود این زوج یک دختر هم به نام لیا رامین دارند که در آلمان به دنیا آمده است. و دلیل این کار را مهناز افشار بخاطر این بوده است که هم همسرش متولد کشور آلمان است و هم خودش خیلی به این کشور قوانین آن علاقه دارد بیان کرد. نکته جالب این است که مهناز افشار خودش در خرداد به دنیا آمده  در خرداد ازدواج کرده و در خرداد صاحب فرزند شده است نشان می دهد که او به ماه تولد خودش خیلی علاقه دارد .در زندگینامه مهناز افشار پر از کار های خوب سینمایی و تلویزیونی است. که بخشی از مهم ترین آثار سینمایی مهناز افشار ، و همچنین سریال های این بازیگر در زیر مشاهده می کنید. که در نام های بزرگ کارگردان ایرانی نیز دیده می شود که کار کردن به هرکدام از آن افتخاری بزرگی برای هر بازیگری است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  عکس مهران مدیری در شب تولد دخترش

بخش از مهم ترین کار های سینمایی مهناز افشار

۱۳۹۵ نهنگ عنبر ۲: سلکشن رؤیا کارگردان سامان مقدم
۱۳۹۴ نهنگ عنبر یک به کارگردانی سامان مقدم
۱۳۹۲ چه خوبه که برگشتی  به کارگردانی داریوش مهرجویی
۱۳۹۰ یک عاشقانه ساده  به کارگردانی سامان مقدم
۱۳۸۹ برف روی کاج‌ ها به کارگردانی پیمان معادی
۱۳۸۹ سعادت‌آباد به کارگردانی مازیار میری
۱۳۸۹ قصه پریا به کارگردانی فریدون جیرانی
۱۳۸۸ پسر آدم، دختر حوا به کارگردانی رامبد جوان
۱۳۸۸ طبقه سوم  به کارگردانی بیژن میرباقری
۱۳۸۷ پوپک و مش ماشاالله به کارگردانی فرزاد مؤتمن
۱۳۸۷ شیرین به کارگردانی عباس کیارستمی Woman in audience
۱۳۸۷ دعوت به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا
۱۳۸۵ رئیس به کارگردانی مسعود کیمیایی
۱۳۸۴ آتش‌بس به کارگردانی تهمینه میلانی
۱۳۷۸ دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی

جوایز دریافتی مهناز افشار ، در بیوگرافی مهناز افشار

برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای برف روی کاج‌ها ۱۳۸۹
برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن از بخش نگاه نو جشنواره فجر برای برف روی کاج‌ها ۱۳۸۹
برنده تندیس بهترین بازیگر زن از جشن دنیای تصویر برای طبقه سوم ۱۳۹۰
برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره فجر برای سعادت‌آباد ۱۳۸۹
برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان برای طبقه سوم ۱۳۸۸

همچنین مهناز افشار در عاشقانه منوچهر هادی دوباره  به شهرت و محبوبیت خود افزود. وی همچنان جزوه یکی از بهترین بازیگران زن سینمای ایران نیز محسوب می شود که با انتخاب های درست که انجام داده در کارنامه کاری خود کار های ضعیف بسیار کمی دارد که در میان بازیگران ایرانی کمتر بازیگری پیدا می شود که توانسته با این همه کارگردان خوب کار کند اما مهناز افشار با بهترین کارگردان های سینمای ایران کار کرده که قسمت درخشان بیوگرافی مهناز افشار است. شاید جای خالی نام اصغر فرهادی فقط در بیوگرافی مهناز افشار خالی است که این امکان وجود دارد که در آینده همکاری بین این بازیگر و کارگردان انجام شود تا پروند کاری مهناز افشار درخشان تر از اینی که هست شود. امیدواریم که بیوگرافی مهناز افشار مورد توجه شما قرار گرفته باشد.