دسته : ورزشیتاریخ: ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
رادوشوویچ : با دایی درگیر نشدم

رادوشوویچ : با دایی درگیر نشدم

به گزارش نازشو – دیدار پرسپولیس و سایپا امروز با نتیجه یک بر یک به پایان رسید اما درگیری های انتهای بازی بسیار پر سر صدا تر از خود بازی بود. و حتی خبر های در رسانه ها منتشر شد که علی دایی یکی از خبرنگاران صدا و سیما را زده است و ماجرای اصلی درگیری هم انگار از زمانی پیش میاید که بازیکنی از سایپا به بازیکن جوان تیم یعنی طاهرخانی توهین می کند که این درگیر در پایان بازی ادامه داشت. و بعد اینکه بازیکنان دلیل درگیر ها می پرسند. درگیر بعدی در راه رختکن انجام می شود. اما در این بین همه سایپایی ها به رادوشوویچ حمله ور شدند و او را مقصر اصلی درگیری ها می دانند حتی شایعه درگیری او با علی دایی هم برخی از رسانه بازتاب دادند در حالی که اینطور نبوده است. اما بسیاری از کادرفنی ، بازیکنان سایپا علیه این دروازبان تیم فوتبال پرسپولیس تهران مصاحبه های تندی کرده اند.

رادوشوویچ درباره این درگیری ها در مصاحبه ای کوتاهی که داشت گفت : بازیکن سایپا به من فحش داد و من زبان فارسی را متوجه میشوم و من نمی توانم کسی که به مادرم توهین می کند و همچنین به بازیکنان هم تیمی ام سکوت کنم. او در کلام آخر مصاحبه خود هم گفت نه کسی را زده و نه با سرمربی سایپا درگیری داشته و گفت علی دایی فقط گفت چرا با بازیکن ما درگیر هستی. به گفته برخی علی دایی درگیری با رادو نداشت و بعد از این صحبت او به رختکن رفت و درگیری ها هم پایان داشت.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  برنامه مسابقات جام جهانی 2018 روسیه

در این بین بسیاری به رادو ایراد گرفتن اما انگار چندی از بازیکنان سایپا نقش آتش بیار ماجرا را داشتند که احتمال در کمیته انضباطی ماجرا روشن شود و بازیکن خاطی برخورد شود. امیدواریم دیگر شاهد چنین رفتاری نباشیم.