دسته : ورزشیتاریخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
لیست خروجی استقلال در نیم فصل 97-96

لیست خروجی استقلال در نیم فصل 97-96 مشاهده کنید.

به گزارش نازشو ما نزدیک شدن به نیم فصل مسابقات لیگ برتر خلیج فارس گمانه زنی ها برای خروجی های استقلال در نیم فصل 96 97 نیز اغاز شده است. و تیم نازشو شروع به آنالیز این موضوع کرده است و در این مطلب می خواهیم نگاهی داشته باشیم به لیست احتمالی که از استقلال در نیم فصل خارج می شوند و شاید حدس زدن این لیست برای استقلالی ها کار بسیار سختی نباشد چون چندی از بازیکنان که در ابتدای فصل اضافه شدن عملکرد بسیار ضعیف داشته اند ما در مطلبی دیگر لیست خرید های استقلال در نیم فصل را نیز بررسی می کنیم که با ضعف استقلال در گلزنی می توانند حدس زد که استقلال به چه مهره های نیاز دارد و با شناختی که شفر از استقلال بدست آورده می تواند با یک تغییر تحول اساسی استقلال را دوباره به جمع مدعیان نیز اضافه کند و هوادران با نتایج و روند خوب بازی استقلال دیگر بعد از نیم فصل بهانه ای برای نتیجه گرفتن قبول نمی کنند و آن ها تا به اینجا ها هم با حمایت های خود از شفر و استقلال حتی بعد از باخت دربی نشان دادن که فرصت کافی را به شفر برای شناخت خواهند داد و این فرصت به احتمال فراوان بعد از پایان نیم فصل تمام می شود و شفر باید آماده باشد که بعد از نیم فصل هواداران چیزی جز پیروزی را انتظار ندارند و این را شاید به خوبی مدیریت به سرمربی آلمانی استقلال نیز منتقل کرده است و این مربی هم به خوبی دیگر با جوع بازی در ایران آشنا شده است. در ادامه همراه ما باشید تا نگاهی بندازیم به لیست خروجی استقلال در نیم فصل 96 97 لیگ برتر خلیج فارس .

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 از سوی باشگاه ها مشخص شد.

خروجی های استقلال در نیم فصل 96 97
1- یعقوب کریمی

2- مهدی رحمتی

3- مجتبی جباری

4- حسن بیت سعید

5- فرشید باقری

6- سجاد شهباززاده

این بازیکنان لیست احتمالی خروجی استقلال در نیم فصل می تواند باشد. یعغوب کریمی که کامل از ترکیب استقلال کنار گذاشته شده است و رحمتی که از دروازه استقلال نیز دور شده است و شاید رحمتی که همیشه جزوه برترین دروازه بان های ایران بوده است آیا یک نیم فصل دیگر تحمل می کند روی نیمکت استقلال بنشیند و جباری چند هفته ای است که از استقلال جدا شده است و زمزمه های برگشت او هم هست. بیت سعید که شاید بدترین خرید استقلال بوده که نتوانست عملکرد مناسب و قابل قبولی نشان دهد. فرشید باقری که از فصل گذشته دچار افت به خصوصی شده است و بنظر می رسد شفر به این بازیکنان نیاز ندارد حال باید منتظر نیم فصل و تصمیات شفر مانند این مطلب بازهم بروزرسانی خواهد شد تا شما آخرین اخبار را در این باره داشته باشید. بازیکنان که با رنگ آبی مشخص شده اند خروج آن ها قطعی است.

لیست زیر مربوط به ابتدای لیگ است.

بعد از اینکه در سایت نازشو ، لیست خرید استقلال را قرار دادیم همه منتظر بودن که نگاهی هم به لیست خروجی استقلال داشته باشیم. برای همین در این مطلب این کار انجام می دهیم و بازیکنانی که احتمال خروجشان از استقلال زیاد است مورد بررسی قرار خواهیم تا ببینم چه بازیکنانی از استقلال خارج خواهند شد. بیشتر هوادران استقلال بر این باورن که مدیریت باید تمامی بازیکنان فیکس را حفظ کنند تا بتواند سال دیگر عنوان قهرمانی را بدست آورند. اما باید دید تفکرات منصوریان در این باره چیست آیا دنبال تغییر و تحول اساسی دیگر است یا می خواهد با تقویت این تیم در آسیا و فصل 97-96 به موفقیت برسد. در ادامه همراه ما باشید.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  جوک های دربی 85

خط دفاع

استقلال در این خط ابتدایی فصل مشکلات زیادی داشت که با خرید پادوانی توانست مشکلاتش را برطرف کند و این خط را به یکی از نقاطت قوت خود تبدیل اما لیست خروجی استقلال در این بخش می تواند کنعانی زادگان بازیکنی که در ابتدا فصل ربات پاره کرد و نتوانست برای این تیم بازی کند و به نظر می رسد منصوریان هم علاقه ای برای ادامه همکاری با این بازیکن ندارد. دیگر بازیکنی که در لیست مازاد استقلال است. مگویان است دفاعی که بالاتر از سطح آسیا است ولی در ترکیب منصوریان جای نداشته است و منصوریان بیشتر او در پست غیر تخصصی استفاده کرده البته او هم خوب کار کرده است اما بنظر می رسد منصوریان او را در لیست خروجی اش قرار دهد.

دیگر بازیکنی که احتمال جدایی اش بسیار زیاد است یعغوب کریمی است بازیکنی که این فصل یکی از بدترین فصل هایش بوده و اشتباه هات بزرگ بسیار انجام داده است و به احتمال فروان او در لیست خروجی استقلال قرار دارد. در این نام ها شاید شنیدن اسم وریا غفوری یکم غیر عادی باشد اما وریا در بازی های که بوده فوق العاده کار کرده است اما وریا در این فصل بسیاری از بازی ها را از دست داده به علت مصدومیت و همین باعث می شود که کار وریا برای ماندن در استقلال سخت شود گفتنی است که وریا خودش هم از شرایطش در استقلال رازی نیست. چون بیشتر عملکرد دفاعی اش به چشم میاد. و بخاطر وجود خسرو او زیاد نفوذ نمی کند و در حملات شرکت نمی کند. همین باعث نارضایتی این بازیکن شده است و امکان جدایی وی از استقلال زیاد است.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  شوک مثبت جدید به استقلال در راه است.

خط هافبک

نگه داشتن خیلی خوب ها استقلال در این پست بازیکنانی خوب بسیار دارد از جمله امید ابراهیمی و فرشید اسماعیلی و امید نور افکن و …. اما بنظر می رسد با آمدن روزبه چشمی به استقلال جا برای فرشید باقری دیگر نیست و این بازیکن باید در فکر خروج از استقلال باشد. همچنین گفتنی است امید ابراهیمی با آمار های فوق العاده اش در این فصل چند پیشنهاد خوب از لیگ های قطر و چین دارد. و امکان خروجش از استقلال بسیار زیاد است. دیگر بازیکنی که شاید از جمع آبی پوشان خارج شود میعاد یزدانی است بازیکنی فوق العاده با استعداد که فرصت بازی چندانی در استقلال پیدا نکرد. و احتمال جدایی اش بسیار زیاد است.

خط حمله

در این پست بازیکنانی که در احتمال خروج اش بسیار زیاد است. کاوه رضایی بازیکنی که از نیم فصل در فکر ترانسفر به اروپا است این بازیکن می خواهد برای به دست آوردن لباس تیم ملی به اروپا برود. دیگر بازیکنی که صحبت از خروج اش است جابر انصاری است اما وی اعلام کرده که خودش از شرایط اش در استقلال رازی است. و قصد جدایی از استقلال را ندارد.

لیست خروجی استقلال در فصل 97-96

1-کاوه رضایی *

2-امید ابراهیمی (تمدید کرد)

3-میعاد یزدانی *

4- فرشید باقری ( ماندنی شد )

5- وریا غفوری (تمدید کرد)

6- مگوییان

7- یعفوب کریمی ( تمدید کرد)

8- جانواریو

9- مجتبی حق دوست *

11- بهنام برازی *

*ستاره قرمز به معنی قطعی شدن جدایی است.