دسته : ورزشیتاریخ: ۱۳۹۶/۰۲/۱۰
لیست خروجی پرسپولیس برای فصل 97-96

در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم. نگاهی بندازیم به لیست مازاد یا همان لیست خروجی پرسپولیس در فصل 96 97 تا الان پرسپولیس سه چهار بازیکن خروجی قطعی داشته نسبت به شروع نیم فصل و اما هنوز هم چند بازیکن هستند که احتمال جدایشان زیاد است که در ادامه به بررسی این بازیکنان می پردازیم و شانس خروج و ماندن بازیکنان این فصل را نیز بررسی می کنیم.

خط دروازه

از خط دروازه شروع کنیم ساز جدایی بیرانوند بعد از اعتصاب بازیکنانی پرسپولیس و تساوی مقابل ذوب آهن برخی از هواداران با شعار بازیکن بی غیرت نمی خوایم. حاشیه های درست کردند. که بعد از بازی بیرانوند در یک مصاحبه جنجالی گفت بازی با الوحده آخرین بازی من خواهد و در صورتی که او چهار سال دیگر قرارداد دارد. این صحبت های شاید همش بخاطر شعار بی غیرت نبوده و پیشنهاد های خارجی بیرانوند هم در این صحبت ها دخیل بوده است. و مشخص است که علیرضا بیرانوند دنبال بهانه ای بوده تا بخواهد ساز جدایی را کوک کند. اما قرارداد چهار ساله بیرانوند این اجازه را به او نمی دهد که این کار انجام دهد مگر آنکه با پرداخت دو میلیارد رضایت نامه اش را از پرسپولیس بگیرد.

خط دفاع پرسپولیس

خط دفاع پرسپولیس به نظر می رسد برانکو در این خط قصد خارج کردن بازیکنی را ندارد بجز آرام طبع که نتوانست انتظارات را برآورده کند و احتمال جدایی این بازیکن قطعی است. و جزو او تمامی بازیکنانی این بخش پرسپولیس همگی با این تیم قرارداد دارند. اما اگر بازیکنی از جمع سرخ پوشان بخواهد جدا شود احتمالان حامد آقایی بازیکن جوان پرسپولیس باشد. اما از طرز تفکری که از برانکو سراغ داریم این مربی بیشتر علاقه دارد بازیکنان جوان را قرضی به تیم های دیگر بدهد بجای آنکه آن را در لیست مازاد پرسپولیس قرار دهد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  شوک مثبت جدید به استقلال در راه است.

خط هافبک پرسپولیس

 احسان علوان زاده که در این فصل جزو سهیمه بزرگسال محسوب می شود برانکو سعی داشت در بازی های آخر این بازیکن را تست کند تا بیند برای ماندن خودش را ثابت می کند یا خیر علوازاده نمایش قابل قبولی داشت اما به نظر می رسد برانکو او را در لیست خروج قرار دهد. خط هافبک در این خط هم پرسپولیس بازیکنی دیگری برای خروج ندارد. مگر آنکه بازیکنی خودش بخواهد جدا شود در این بخش پرسپولیس فقط با دو بازیکن تمدید نکرده است یکی کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی هستند. مشکل کمال کامیابی نیا بیشتر مالی است و بنظر می رسد اگر با مبلغ مورد نظر کمال موافقت شود این بازیکن در پرسپولیس ماندنی است. گرچه که وی چند پیشنهاد خوب از لیگ قطر دارد. اما سروش رفیعی بازیکنی که به پرسپولیس برای قهرمانی بسیار کمک کرد این بازیکن هم دیگر با پرسپولیس قرارداد ندارد. اما دلیلی که باعث شود سروش جدا شود بازی در اروپا است. بنظر می رسد سروش رفیعی برای اینکه دوباره بتواند پیراهن تیم ملی را بدست آورد می خواهد به اروپا برود. اما اولویت اولش در ایران پرسپولیس است.

خط حمله پرسپولیس

لیست خروجی پرسپولیس در خط حمله شاید عنوان بهترین خط حمله لیگ و بهترین گلزن لیگ گویای عملکرد بازیکنانی این پست باشد. در این پست هم پرسپولیس بازیکنی ندارد که قرارداد نداشته باشد. اما در این پست بازیکن جوان پرسپولیس رضا کرملا چعب برای بازی بیشتر ممکن بصورت قرضی از پرسپولیس جدا شود تا فرصت بیشتر برای بازی پیدا کند.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  روش تهیه بلیط بازی پرسپولیس با السد

لیست خروجی پرسپولیس در فصل 97-96

1- علی رضا بیرانوند ( جدایی بیرانوند منتفی شد)

2-  حامد آقایی (قرضی) *

3- محمد امین آرام طبع *

4- سروش رفیعی *

5- کمال کامیابی نیا ( تمدید کرد)

6- رضا کرملاچعب (قرضی) *

7- احسان علوان زاده (این بازیکن در پرسپولیس ماندنی شد)

8- شهاب کرمی *

9- سامان نریمان جهان *

توجه توجه: فقط بازیکنانی که جلوی اسم آن ها علامت ستاره قرار دارد خروجشان قطعی شده است.