دسته : ورزشیتاریخ: ۱۳۹۶/۰۲/۰۶
لیست خرید پرسپولیس برای نیم دوم فصل 97 – 98

در این مطلب از سایت نازشو تصمیم گرفتیم لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل دو لیگ برتر در سال 98/97  را برای شما قرار دهیم. همانطور که می دانید پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالات محروم بود و به شدت به کمبود بازیکن مواجعه است. در این بین چند بازیکن هم با مصدومیت رباط دست پنجه نرم می کنند که در انتهای فصل می توانند به مسابقات برگردند که محمد انصاری و حسین ماهینی هستند. اما پرسپولیس با وجود محرومیت توانست با چند بازیکن برای نیم فصل دوم به توافق برسد و آن ها را بطور قرضی به باشگاه های دیگر دهد تا در نیم فصل دوم بتوانند در پرسپولیس بازی کنند که در ادامه لیست خرید قطعی بازیکنان پرسپولیس و گزینه های احتمالی را برای شما قرار دادیم.

لیست خرید پرسپولیس برای نیم فصل دوم 98/97

سروش رفیعیمهدی ترابیمهدی شیری مهدی شریفی – یونس دلفی – رضا قوچان نژاد – مرتض پورعلی گنجی – مهدی طارمی – فرشاد احمدزاده

خط دفاع پرسپولیس

این فصل خط دفاع پرسپولیس با وجود مشکلات زیاد عملکرد فوق العاده ای داشت و توانستند بهترین خط دفاع لیگ را هم کسب کنند. اما نقطه ضعف های هم این خط دفاع دارد که در ادامه به آن می پردازیم. دفاع چپ یکی از بزرگترین مشکلات پرسپولیس در این فصل بود که بعضی اوقات ماهینی و بعضی اوقات هم ربیع خواه در آن بازی می کردند که عملکرد خوبی نداشتند حتی کار به جایی رسید بود که فرشاد احمدزاده در چند بازی در این پست بازی کرد که اصلان نمایش خوبی در آن نداشت. دیگر مشکل پرسپولیس در خط دفاع این است که آن ها بازیکن جانشینی در این پست ندارند یعنی اگر حسینی و انصاری نباشند برانکو از ربیع خواه و ماهینی در این پست استفاده می کند. این دو مشکل پرسپولیس در خط دفاع است. اما برسیم به گزینه های پرسپولیس برای این دو پست گفته شده.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  حال و روز این روزهای دفاع تیم ملی ایران

بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای دفاع آخر

لیست خرید پرسپولیس برای دفاع وسط شجاع خلیل زاده بازیکن سپاهان که در اول فصل و نیم برای جذبش تلاش فراوان شد که با مخالفت ویسی این انتقال انجام نشد اما در پایان فصل قرارداد شجاع به پایان می رسد و این بازیکن آزاد می شود و خودش می تواند برای تیم آینده اش تصمیم بگیرد. گفتنی است که شجاع دوست صمیمی سروش رفیعی است. و خودش هم پرسپولیسی است.

و احتمال زیاد در پایان لیگ برتر به پرسپولیس می پیوند. اما گزینه دوم پرسپولیس برای خط دفاع وسط ایگور پراهیچ بازیکن نفت تهران و هم وطن برانکو است که در این فصل عملکرد درخشانی داشت و اگر شجاع جذب نشود او گزینه اصلی برای جایگزینی است.

بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای دفاع چپ

شاید در این بخش همه شما با گزینه های پرسپولیس آشنا باشید. که گزینه اول پرسپولیس در این پست سعید آقایی بازیکن ملی پوش گسترش فولاد که دو فصل برای تراکتور بصورت قرضی بازی کرد و امسال قراردادش به پایان می رسد. و بازیکن آزاد می شود و به احتمال فراوان به باشگاه پرسپولیس می پیوند. در این پست پرسپولیس به دنبال یک مدافع جوان به نام شایان مصلح هم است که در تیم سپیدرود بازی می کند و بازیکن خوب و جنگنده ای است. این بازیکن در نیم فصل در آستانه حضور در پرسپولیس قرار داشت اما رقم 500 میلیونی برای رضایت نامش پرسپولیس را از جذب این بازیکن منصرف کرد.

لیست خرید پرسپولیس

بازیکنان مدنظر پرسپولیس برای خط هافبک

لیست خرید پرسپولیس برای خط هافبک ، پرسپولیس در این پست هم بازیکن نیاز دارد. حال مشکل زمانی بزرگتر می شود که سروش رفیعی و کمال کامیابی نیا هنوز قرارداد خودشان تمدید نکردن پرسپولیس جای کمال می توانند از شهاب کرمی تازه جذب شده و محسن ربیع خواه که پست اصلیش هافبک دفاعی است استفاده کنند اما هیچ کدام از این بازیکنان شاید نتوانند جای خالی کمال را پر کنند. سروش رفیعی هم که بازیکن تکنیکی و بازی ساز که اگر تصمیم به جدایی بگیرد. پرسپولیس برای جایگزین او به مشکل می خورند. گفتنی است که احمد نور اللهی می تواند در فصل جدید تیم اش را همراهی کند و خدمتش به پایان می رسد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خروجی پرسپولیس برای نیم فصل دوم 97-98

اما برسیم به بازیکنان مدنظر پرسپولیس در این خط در رسانه ها هم خبر از جذب فرشید باقری را می دهند چون در فصل بعد با آمدن روزبه چشمی به ظاهر جایی برای فرشید باقری در تیم نمی ماند و این بازیکن به احتمال زیاد جدا می شود. در اول فصل هم باقری در باشگاه پرسپولیس حضور یافت اما بخاطر مبلغ بالاتر استقلال به این تیم پیوست و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. اما گزینه بعدی پرسپولیس در این پست جلال الدین علی محمدی است بازیکن سپاهان که در این فصل عملکرد خوبی داشت. اما مشکل این بازیکن قرار داد دو ساله اش است که می تواند مانع جذبش شود. همچنین پرسپولیس به علت اینکه سعید ناطق با باشگاه قطری به توافق رسید. رضا اسدی هافبک میانی با استعداد این فصل نفت تهران را جای گزینه این بازیکن عراقی کرد. اما شنیده ها حاکی از این است که برانکو گفته است اگر نوراللهی به تیم بر می گردد دیگر علاقه به جذب بازیکن در این پست ندارد. همچنین در این چند روز خبر ها حاکی از این است که داریوش شجاعیان علاقه ای خود را برای رفتن به پرسپولیس نشان داده است و همین چراغ سبز باعث شده است که برانکو به دنبال این بازیکن باشد اگر سروش بخواهد از تیم جدا شود او گزینه اصلی می تواند باشد.

بازیکنا مدنظر پرسپولیس در خط حمله

مهدی طارمی مهاجمی که برای پرسپولیس در بعضی از مسابقات عالی و در بعضی از مسابقات فوق العاده بد بازی کرد برای همین آقای برانکو دو بازیکن در این پست مدنظر دارد که هر دوی آن ها در پیکان بازی می کنند. گزینه اول که دیگر همه می شناسید گادوین منشاء است بازیکنی که فوق العاده برای پیکان کار کرده است. دیگر بازیکن مد نظر برانکو مرتض آقاخان است که دیگر مهاجم این تیم که توانست نمایش خوبی داشته باشد. اما پدیده لیگ یک یعنی مهدی قائدی بازیکن بوشهری جوان تیم ایرانجوان که فصل گذشته در تیم ایرانجوان درخشیده یکی از جدی ترین گزینه های حضور در پرسپولیس است گفته حاکی از این است که مهدی قائدی چند پیشنهاد خارجی دارد اما بخاطر علاقه اش به پرسپولیس می خواهد در این تیم بازی کند. مهدی قائدی یکی بسیار تکنیک خوبی دارد و در بیشتر مسابقات ایرانجوان توانست نقش موثری را ایفا کند. او حال مدنظر برانکو قرار گرفته شده است و ترکاشوند کار انتقال این بازیکن را انجام می دهد و تا چند روز آینده این انتقال قطعی خواهد شد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  ادن هازارد چلسی را ترک می کند

در آخر هم لیست خرید پرسپولیس 97 به این ترتیب است.

خط دفاع

شجاع خلیل زاده ،شایان مصلح ، احسان حسینی ، شاهین عباسیان 

خط هافبک

احمد نورللهی ، سیامک نعمتی ،  بشار رسن ، آدم همتی

خط حمله

گادوین منشاء ، آیدین رضایی ،  محمد امین اسدی  

بازیکنانی که خریدشان قطعی شده است با رنگ قرمز نشان داده شده است. و بازیکنانی که با رنگ قرمز نشان داده شده اند احتمال حضورشان بسیار زیاد است.

لیست خرید پرسپولیس ، رسانه ها نام های مهدی ترابی بازیکن جوان سایپا ، امید جهانبخش بازیکن تیم فوتبال صبای قم ، سیامک نعمتی بازیکن تیم فوتبال پیکان ، رشید مظاهری دروازه بان تیم ذوب در صورت جدایی بیرانوند برای پیوستن به پرسپولیس نام بردند. اما لیست خرید پرسپولیس در شروع فصل مشخص می شود اما اگر اخباری در این باره به دست ما برسد در این پست قرار می دهیم.