دسته : ورزشیتاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 از سوی باشگاه ها مشخص شد.

نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 از سوی باشگاه ها مشخص شد.

به گزارش نازشو – سرانجام نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 نیز مشخص شد بعد از اینکه سعید فتاحی اعلام کرد که بلیط فروشی های مسابقات به دو باشگاه استفاده و پرسپولیس واگذار شده است باشگاه پرسپولیس در اطلاعیه از نحو ه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86 رونمایی کرد که در ادامه می توانید روش های خرید بلیط دربی 86 را در زیر مشاهده کنید. به نظر می رسد بلاخره اعتراض های طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و مدیرعامل باشگاه استقلال جواب داده و بلیط فروشی مسابقات به این دو تیم بزرگ پایتخت واگذار شده است. با پیروزی در دو بازی پایانی این دو تیم می توانند انتظار داشت که از این مسابقه استقبال بی نظیری شود.

نحوه ای خرید و قیمت بلیط دربی 86

بلیت فروشی دربی 86 پایتخت که به میزبانی استقلال برگزار می شود به دو صورت پیش فروش و حضوری انجام می شود.

بلیت فروشی دربی از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه در تمام شعب موسسه اعتباری کوثر فقط در تهران آغاز می شود. روز پنج شنبه نیز بلیت فروشی از ساعت ۸ صبح بصورت حضوری در باجه های فروش استادیوم آزادی انجام‌خواهد پذیرفت.

 

با هماهنگی انجام شده با باشگاه استقلال هواداران دو تیم می توانند از روز چهارشنبه ۹۶/۱۲/۰۹ ساعت ۸ صبح با حضور در شعب موسسه اعتباری کوثر در تهران نسبت به خرید بلیت هشتاد و ششمین شهرآورد پایتخت اقدام کنند.

به گفته فتاحی مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ برای این بازی نزدیک به ۶۰ هزار بلیت تهیه شده که از این ۶۰ هزار بلیت، ۳۰ هزار بلیت در شعب موسسه کوثر به فروش می‌رسد و ۳۰ هزار بلیت هم در ورزشگاه فروخته می‌شود.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  ترکیب پرسپولیس مقابل نفت طلائیه در جام حذفی مشخص شد.

قیمت بلیط دربی 86  – بلیت‌ها با قیمت‌های ۲۵ هزار تومان برای جایگاه، ۲۰ هزار تومان برای روبرو جایگاه و ۱۵ هزار تومان برای پشت دروازه‌ها و طبقه دوم عرضه خواهد شد.

نحوه خرید بلیط دربی 85

در اول باید خدمت شما عرض کنم که قیمت بلیط دربی 85 بین 8 تا 20 هزار تومن است. که مبلغ های شایعه شده با این وجود دورغ بوده است چندی پیش وب سایتی های خبر از بلیط های 30 هزارتومنی داده بودند. در دربی 85 میزبان تیم پرسپولیس تهران می باشد. و نحوه ای خرید بلیط دربی از طریق شعبه های موسسه اعتباری کوثر در سراسر کشور نیز انجام می شود که خبر بسیار خوبی برای هوادران مخصوص اند شهرستانی است که می توانند به راحتی بلیط این بازی را تهیه کنند و به موقع خود را به ورزشگاه برسانند و دیگر نیاز نباشد چند روز قبل فقط برای تهیه بلیط دربی 85 به تهران بروند. گفتنی است که شما با مراجعه به سایت موسسه اعتباری بانک کوثر می توانید نزدیکترین نمایندگی این موسسه را به خود را پیدا کنید و برای خرید بلیط به آنحا مراجعه کنید.  شروع بلیط فروشی دربی 85 از دوشنبه است . همچنین قیمت بلیط ها به این گونه است که بلیت‌ ها با قیمت‌های ۲۰ هزار تومان برای جایگاه، ۱۵ هزار تومان برای روبه‌رو جایگاه و ۸ هزار تومان برای پشت دروازه‌ ها و طبقه دوم عرضه خواهد شد. و خبر خوب برای کسانی که کارت هواداری موسسه کوثر را دارند این است که هوادارانی که دارای کارت هواداری هستند نیز از تخفیف بیست درصدی می توانند استفاده کنند. همچنین شما با داشتن هر کارت ملی می توانید یک بلیط تهیه کنید و خبر خوب دیگر این است که اگر شما کارت هواداری ندارید می توانید به همراه کارت ملی شناسه نامه خود را همراه خود ببرید و هم حساب باز کنید و هم از تخفیف این کارت هواداری نیز استفاده کنید که همه شرایط برای تماشای بازی از نزدیک فراهم شده است. امیدواریم که یک دربی تماشاگر پسند را در یک ورزشگاه پر نیز شاهد باشیم.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  وینفرد شفر چوب خرید های بد خودش را می خورد؟

توجه توجه: خرید و قیمت بلیط دربی 85 ، شما دوستانی که از طریق موسسه کوثر بلیط تهیه نموده اید در روز بازی بعد از آمدن به ورزشگاه آزادی با در دست داشتن کارت ملی بلیت جایگاه مربوطه را دریافت می‌کنند و فقط باید این رسید را که حکم بلیت ورود آن ها به ورزشگاه است به خوبی نگهداری کرده و در مراجعه در روز بازی حتما به همراه کارت ملی به مسئولان باجه های بلیط فروشی ارائه نمایند. پس دقت فرمایید تا در روز بازی به مشکل نخورید پس رسید و کارت ملی فراموش نشود تا بتوانید بدون مشکل به ورزشگاه بروید. چون برای اولین بار است که به این گونه بلیط فروشی انجام می شود نواقصی هم دارد که باشگاه ها قول داده اند که در آیند بتوانند بلیط فروشی را بهتر انجام دهند تا هوادران بدون مشکل بلیط تهیه کنند.