دسته : اخبار هنرمندانتاریخ: ۱۳۹۶/۰۳/۱۲
پایان برنامه دورهمی و زمان شروع فصل جدید دورهمی 96 اعلام شد.

پایان برنامه دورهمی 96 و زمان شروع فصل جدید

برای آخرین اخبار درباره زمان شروع پخش دورهمی و بازیگران و …… به انتهای همین مطلب مراجع کنید. چون ابتدای مطلب درباره پایان برنامه دورهمی 96 و انتهای مطلب هم آخرین اخبار را درباره شروع دوباره این مجموعه صحبت شده است. این برنامه از چهارشنبه 22 آذر ماه آغاز شده است. و در روز های چهارشنبه ، پنج شنبه و جمعه نیز ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم می رود.

گفتنی است که مهران مدیری با حضور در برنامه هفت در تاریخ 14 بهمن نیز اعلام کرد که دیگر  پایان دروهمی 97 در عید نوروز می باشد و بعد از آن دیگر دورهمی ساخته نخواهد شد. و ما تقریبا تمامی اصحاب سینما و ورزش برای حضور در برنامه دعوت کرده ایم. و کسانی هم که دعوت نشده اند در چند وقت مانده نیز به برنامه دعوت می شوند و بعد عید نوروز دیگر شاهد دورهمی نخواهیم بود. رشیدپور مجری هفت گفت شما یک بار پیش هم گفتید دیگر دورهمی نخواهید ساخت اما این کار کردید و مدیری جواب داد این بار قول می دهم دیگر نسازم. پایان برنامه دورهمی 96 خواهد بود یعنی قبل از عید شاهد پایان ظبط دورهمی خواهیم بود.

در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو برای شما دوستان خبری از پایان برنامه دورهمی 96 را گذاشتیم. دورهمی مهران مدیری که بهترین برنامه سال 95 هم انتخاب شد به پایان رسید این برنامه که از عید سری دوم خود را آغاز کرد بازهم جای خود در میان مردم باز کرد و توانست مخاطبان زیادی را جذب کند. اما امروز باخبر شدیم که این مجموع به کار خود پایان داده است. این که چرا یک برنامه موفق به این خوبی به پایان رسیده است در ادامه توضیح خواهیم داد. پس همراه سایت نازشو باشید.

دورهمی یک برنامه پر از حواشی از فصل اول شروع کنیم جایی که کارگردان دورهمی یعنی محراب قاسم خانی با تهیه کننده گان دورهمی به مشکل برخورد این مشکل تا جایی بیخ پیدا کرد که محراب قاسم خانی از گروه دورهمی جدا شد و همین مثله باعث قطع همکاری چند بازیگر با دورهمی شد که از جمله آن شقایق دهقان همسر محراب قاسم خانی بود. بعد جدایی قاسم خانی تهیه کننده گان تصمیم گرفتند که مدیری را به عنوان کارگردان جدید انتخاب کنند تا مدیری هم به عنوان مجری و هم به عنوان کارگردان در این مجموع فعالیت کند.

مدیری که همیشه با کار هایش توانست رضایت مردم را جلب کند به خوبی توانست دورهمی را به یک برنامه موفق تبدیل کند. بعد از چند ماه این برنامه به پایان رسید و مهران مدیری تصمیم گرفت که اولین فیلم سینمایی خود را بسازد این فیلم که بخاطر بعضی از مشکلات نتوانست به جشنواره برسد زمان فیلمبرداری اش بسیار طول کشید تا جایی که تهیه کننده گان دورهمی چند جلسه با مدیری برگزار کردند که آیا می خواهد با دورهمی همکاری کند یا خیر که بلاخره مدیری بعد ساخت فیلم سینمایی ساعت 5 عصر و یک استراحت یک ماه تصمیم گرفت که دورهمی برای شب های عید برروی آنتن برود و سری جدید را آغاز کند این سری هم تحولات زیادی داشت بیشتر بازیگران تصمیم به جدایی از دورهمی گرفتند و فصل جدید تنها با سه بازیگر آغاز شد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  جاستین بیبر و لایک کردن نظری درباره سلنا گومز

پایان برنامه دورهمی 96

پایان برنامه دورهمی 96 ، همین مسئله که بیشتر بازیگران تمایل به همکاری نداشتند مدیری به این فکر انداخت که نمایش را از دورهمی حذف کند که با مخالفت تهیه کننده گان و اسپانسر کار این موضوع منتفی شد تا کار با سه بازیگر ادامه داشته باشد و مدیری توانست با همین سه بازیگر هم بسیار عالی کار کند. این فصل بخاطر طنز های اجتماعی و سیاسی بسیار دشمن پیدا کرد تا جایی که چند نفر به شدت دنبال این بودن که این برنامه را سرکوب کنند. و شاید تا جایی هم موفق بودند این برنامه با این انتقاد به کار خود ادامه داد.

دلایل پایان دورهمی

پایان برنامه دورهمی 96 ، حواشی دیگری هم ایجاد شد و برادران قاسم خانی در مصاحبه های خود تنه های به این برنامه زدن محراب قاسم خانی در یک مصاحبه گفت از مدیری به شدت دلگیر است چون بعد از جدایی از دورهمی تماسی با من نداشته است و من به همین خاطر از دست او ناراحت هستم و دیگر دورهمی را نمی بینم. و در بخش دیگر هم گفت که من مهران مدیری را به این کار اضافه کردم و آخرین نفری که به دورهمی اضافه شد مهران مدیری بود. برادر محراب یعنی پیمان هم در یک مصاحبه گفت که دورهمی یک برنامه کپی شده از تلویزیون هند است و چند انتقاد دیگر هم کرد. اینا همه به کنار با نزدیک شدن به انتخابات طنز سیاسی دورهمی بیشتر شد تا جایی که بعضی از رسانه مدعی شدند که دورهمی دیگر پخش نخواهد شد اما این برنامه همچنان روی پای خود ماند و به کار خود ادامه داد. اما امروز آخرین قسمت برنامه دورهمی ساخته شد و در رسانه ها عکس تمام گروه دورهمی منتشر شد. در آخرین برنامه دورهمی میهمان برنامه احسان خواجه امیری بود که امروز او هم در اینستاگرام خودش اعلام کرد که مهمان آخرین دورهمی 96 است. همچنین گفتنی است که پایان برنامه دورهمی 96 در اوایل شهریور ماه 96 است و قرار است که از این به بعد فقط روز های جمعه و شنبه دورهمی پخش شود.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  زندگینامه مهران مدیری از نگاهی دیگر

گفته ها حاکی از این است که مدیری میخواد دوباره با شبکه سه همکاری کند و یک طرح جدید که متعلق به خودش است را می خواهد در شبکه سه پیاده کند و گفته می شود که مسئولان هم با این طرح موافقت کردند. و قرار است بعد از ماه رمضان درباره اجرایی شدن این طرح با مدیری جلسه های برگزار شود. گفتنی است که شنیده می شود این برنامه که مدیری میخواهد پیاده سازی کند چیزی حدود 800 قسمت برنامه است. خلاصه امیدوار هستیم که مدیری همچنان به کارش در تلویزیون ادامه دهد. چون در بعضی از صحبت های اعلام کرده بود که شاید دورهمی آخرین برنامه من در تلویزیون باشد و دیگر می خواهم در سینما فعالیت کنم و سالی یک یا دو فیلم بسازم. حال باید منتظر ماند که بازگشت مهران مدیری به شبکه سه  بله  یا خیر ؟

فصل جدید دورهمی

فصل جدید دورهمی با مهران مدیری دوباره کلید خواهد خورد به گفته مدیران شبکه نسیم با اینکه مهران مدیری در مصاحبه های خود گفته بود که دورهمی یک اوج داشته و بهتر است در همینجا تمام شود اما مدیران شبکه نسیم که با تمام شدن خندوانه و دورهمی با افت مخاطب شدید دچار شدند تصمیم گرفتند مذاکرات با مهران مدیری برای شروع فصل جدید دورهمی شروع کنند. در آخر مهران مدیری هم این درخواست را پذیرفت و شاهد فصل سوم دورهمی خواهیم بود در زمان پخش فصل جدید دورهمی هنوز خبری نرسیده اما گفته می شود بعد ماه سفر ظبط برنامه ممکن است شروع پیدا کند و در این باره تغییرات فقط در دکور و بازیگران خواهد بود. که به زودی زمان دقیق پخش آن اعلام خواهد شد.

آخرین اخبار درباره پایان برنامه دورهمی 96  و اخبار دیگر برنامه دورهمی و زمان آغاز آن را در زیر مشاهده می کنید.

همچنین آیتم‌های جدیدی قرار است به «دورهمی» اضافه شود، اما به طور کلی برنامه با همان محوریت اجرای مهران مدیری پخش خواهد شد.
سروش جمشیدی تنها بازیگری است که در سری جدید «دورهمی» حضور خواهد داشت.
مه‌لقا باقری و سیامک انصاری در سری جدید حضور ندارند.
تولید فصل جدید «دورهمی» از این هفته آغاز می‌شود و پس از ضبط چندین قسمت، روانه آنتن خواهد شد. از تغییرات اساسی «دورهمی» در سری جدید، تغییر دکور و لوکیشن این مجموعه است.
فصل سوم «دورهمی» برای پخش در نوروز ۹۶ تدارک دیده شده بود و برغم انتشار خبرهایی درباره‌ی منتفی شدن ساخت سری چهارم، مسوولان صداوسیما با مهران مدیری برای ساخت سری جدید به توافق رسیدند.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  استوری جدید عروس سفیر ایران

ضبط سری جدید برنامه دورهمی از امروز آغاز می‌شود.
درحالیکه یکی از رسانه ها از سروش جمشیدی به عنوان تنها بازیگر آیتم های نمایشی این برنامه خبر داده بود اما سری جدید«دورهمی» یک بازیگر دیگر هم خواهد داشت که قرار است سحر ولدبیگی در آن ایفای نقش کند.
خبر دیگر درباره این پروژه تغییر تهیه کننده است. سری جدید «دورهمی» قرار است به تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی تولید شود. احمدی پیش از این در فیلم «ساعت پنج عصر» نیز با مهران مدیری همکاری داشته است.

اولین مهمان سری جدید «دورهمی» محمدرضا شریفی‌نیا خواهد بود.

تهیه‌کننده «دورهمی» گفت: در حال حاضر چندین قسمت از برنامه ضبط و آماده پخش است و به زودی روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.
مصطفی احمدی تهیه کننده برنامه دورهمی در خصوص خبر پخش اولین قسمت سری سوم برنامه دورهمی در شب یلدا گفت: من در گفت و گوی قبلی خود نگفتم اولین قسمت دورهمی در شب یلدا پخش می شود بلکه اعلام کردم یکی از قسمت‌های ما که قطعا مقارن با شب یلدا است حال و هوای یلدایی دارد.

او ادامه داد: به احتمال خیلی زیاد ما زودتر از شب یلدا پخش برنامه دورهمی را خواهیم داشت چراکه این روزها سخت مشغول کار هستیم و چندین قسمت ضبط و آماده است اما به دلیل تغییراتی که در دکور داشته ایم مهران مدیری با حساسیت بیشتری مشغول بازبینی قسمت های ضبط شده است.

تهیه کننده برنامه دورهمی خاطرنشان کرد: باز هم اعلام می کنم در مورد زمان پخش سری سوم برنامه دورهمی نمی توان به طور قطعی صحبت کرد اما تمام تلاشمان این است که هر چه زود تر این اتفاق بی‌افتد و از همه دوستان رسانه ای خواهشمندم تمام اخبار مربوط به برنامه دورهمی را از مدیر روابط عمومی این برنامه یعنی وفا ملک زاده جویا شوند تا در انتشار اخبار دچار اشتباه نشویم.