آب پیاز

آب پیاز و تاثیر آن روی موها بهتر بشناسید

آب پیاز و تاثیر آن روی موها بهتر بشناسید

برای شما در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم فواید و خواص آب پیاز برای مو ها را قرار دهیم. حتما تا به حال درباره خواص زیاد پیاز شنیده اید اما آب آن هم دارای خواص بسیار زیادی است که ما در اینجا به موضوع پرداخته ایم که مشا در ادامه می توانید خلاصه این فایده های آن را بخوانید. ما سعی کردیم مطلبی بصورت کوتاه هما کامل را برای شما منتشرکنیم که در ادامه می توانید بخوانید.

 

آب پیاز

 یکی از مهم تریت خواص پیاز داشتن گوگرد است، زمانی که این ماده با پوست سر تماس پیدا  کند می‌تواند موجب بهبود گردش خون در فرد شود. گوگرد موجود در پیاز می تواند کلاژن تولید کند که برای موها بسیار مفید خواهد بود. عصاره‌ی پیاز دارای خواص ضد باکتریایی است که در جلوگیری از عفونت در پوست سر موثرخواهد بود. استفاده‌ی منظم از عصاره پیاز به ضخیم شدن تار موها کمک کرده و با انواع مشکلات پوستی سر که از عوامل ریزش مو و نازک شدن تار مو هستند مبارزه می‌کند.
گفتنی است که در این روش باید کمی صبر و تحمل داشته باشید زیرا در مدت زمان کوتاه موثر نخواهد بود و حداقل به مدت یک ماه باید به طور منظم این روش را انجام بدهید تا به نتیجه برسید. پیاز را می توان با عسل و روغن‌ نارگیل یا روغن زیتون ترکیب کرد. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد.