پایتخت 5

آخرین مراحل ساخت پایتخت 5

به گزارش نازشو –  سریال پایتخت یکی از محبوب ترین سریال های یک دهه اخیر بوده است و توانست است مخاطبان بسیار زیادی پیدا کند و انقدر این حجم علاقه بالا رفته است که تهیه کننده این کار بعد از درخواست تلویزیون شروع به ساخت سری پنجم از سریال کرده است. اما پایتخت 5 در چه حالی است سریالی که گفته می شد می خواهد در رمضان 96 پخش شود. اما به علت آماده نبودن بیشتر قسمت های آن تصمیم گرفته شد زمان پخش پایتخت پنج به عید 97 منتقل شود تا کارگردان این کار با حوصله بیشتری بتواند روی این سریال محبوب کار کند و این انتظارات بالای مخاطبان سریال پایتخت را برآورده کند. و از آقای سیروس مقدم جز این چیزی انتظار نمی رود.از همین رو ما تصمیم گرفتیم آخبر این سریال را از تهیه کننده آن بگیریم. در خبر خانم الهام غفوری تهیه کننده پایتخت خبر از روز های پایانی ساخت پایتخت 5 داد. و درباره روند ساخت سریال پایتخت 5 توضیحاتی داد که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

خانم غفوری در ابتدا صحبت های خود را اینگونه آغاز کرد در پروداکشنی ویژه و خاص روزهای پایانی سریال با کارگردانی سیروس مقدم سپری می شود و در روزهای پایانی کار هستیم.
تهیه کننده پایتخت درباره فصل جدید سریال پایتخت اینگونه گفت : فصل پنجم سریال در فضایی جدید و با سبک و سیاقی دیگر نسبت به آنچه تا به حال دیده اید، ساخته می شود و قطعا این مساله کار تولید را سخت و طاقت فرسا خواهد کرد.

خانم الهام غفوری همچنین درباره فضا و داستان سریال پایتخت 5 اینگونه توضیح داد.

سریال پایتخت 5 چه به لحاظ داستان و چه به لحاظ ابعاد مختلف شخصیت ها و نوع قصه گویی نیازمند ساخت دکور، انتخاب لوکیشن های ویژه و… بود و این مساله کار ما را در اجرا سخت تر از قبل کرده است. من و تیم فعال در این پروژه سنگین امیدوار هستیم توقع چند ساله مردم از سریال «پایتخت» که هر ساله کار ما را سخت و سخت تر کرده است امسال نیز برآورده شود.
خانم الهام غفوری همچنین در ادامه گفتند :سریال پایتخت با مشارکت سازمان هنری اوج اردیبهشت ماه در استان مازندران کلید خورد و در لوکیشن های مختلفی از جمله شیرگاه، ساری، قایم شهر، جاده، جنگل، شمال شرق تهران، فرودگاه، شهرک سینمایی دفاع مقدس و….تا امروز جلوی دوربین رفته است.

ماه هم مثل شما بی صبرانه منتظر پخش سریال پایتخت 5 هستیم و امیدواریم که این سری از سریال هم مثل فصل های گذشته خود جذاب و دیدنی باشد و بتواند مردم را شاد کند. و مثل سریال چند وقته اخیر تلویزیون خسته کننده نباشد. و بعد از مدت ها یک کمدی خوب را از تلویزیون تماشا کرد و لذت برد. در تلویزیون به شدت کمبود سریال کمدی خوب دیده می شود در حالی که سینما پر شده است از فیلم های کمدی و هنوز مشخص نیست چرا کمدین های خوب سراغ سینما می روند.