آرزوی باران کوثری

آرزوی باران کوثری در روز تولد 32 سالگی اش!!

نازشو باران کوثری بازیگر دوست داشتنی سینمای ایران که در یک خانواده کاملا هنری متولد شده است در تولد 32 سالگی خود که کنار نوید محمد زاده و رضا همکارش جشن گرفت یک آرزوی هنری هم کرد که در ادامه آن را می بینید باران کوثر که یکی از بازیگران پرحاشیه ایرانی هم نیز است با انتشار متن زیر از آرزوی خود هم نیز هنگام فوت کردن کیک تولد رونمایی کرد.

باران کوثری متولد  ۲۵ مهر ۱۳۶۴ در  استان تهران بازیگر، طراح صحنه، طراح لباس و منشی صحنه ایرانی است. باران کوثری فرزند رخشان بنی‌اعتماد (کارگردان سینما) و جهانگیر کوثری (تهیه‌کننده سینما و کارشناس فوتبال) است.

آرزوی باران کوثری

عکس تولد باران کوثری کنار همکارانش

آرزوی باران کوثری : امروز دفتر مجله فیلم. کنار نوید و رضا و عکس مامان بابا، شمع تولدم و به امید اکران ” فیلم سینمایی عصبانى نیستم ” فوت کردیم … به قول مامان تو “قصه‌ها”: هیچ فیلمى هیچ‌وقت تو هیچ کمُدى نمى‌مونه.

گفتنی است که فیلم سینمایی عصبانی نیستم به کارگردانی رضا درمیشیان است که در سال ۱۳۹۲ ساخته شده است و تنها نماینده سینمای ایران در شصت و چهارمین دوره جشنواره «برلین» و دومین فیلم بلند سینمایی رضا درمیشیان پس از فیلم تحسین شده بغض محصول ۱۳۹۲ است. فیلم برداری «عصبانی نیستم!» پنج شنبه ۲۴ مرداد آغاز و پس از ۵۲ جلسه فیلمبرداری ۱۹ مهر به پایان رسیده است. تمام صحنه‌های عصبانی نیستم! در تهران فیلم برداری شده است و در بیش از ۶۰ لوکیشن مختلف از شمالی‌ترین تا جنوبی‌ترین نقطه تهران. «عصبانی نیستم!» از تولیدات مستقل سینمای ایران است. به این معنی که برای ساخت این فیلم از هیچ نهاد، سازمان، مرکز، مؤسسه، ارگان، شبکه، بنیاد دولتی و غیردولتی هزینه، وام و کمک هزینه‌ای دریافت نشده است. این فیلم اجتماعی همچنین نخستین حضور سینمایی باران کوثری پس از دو سال ممنوع الکاری است. و به همین دلیل باران کوثری تعصب خاصی روی این فیلم دارد و آرزوی اش در 32 سالگی اکران این فیلم است که امیدواریم این اتفاق بی افتاد و آرزوی باران کوثری بازیگر خوب سینمایی ایران به واقعیت تبدیل شود.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  فیلم جدید از پارسا پیروزفر در راه است.