آشوبی: ۳۰ درصد نفرات اصلی جدا شد اما پرسپولیس توانایی انجام هر کاری را دارد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس توانایی انجام هر کاری را دارد، زیرا بهترین تیم ایران است و می‌تواند در ادامه کار‌های بزرگی زیادی انجام دهد.

فرزاد آشوبی در گفت‌وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته سیزدهم لیگ برتر اظهار داشت: خوشبختانه پرسپولیس در ادامه روند خوب خود ۳ امتیاز دیگر کسب کرد. در ترکیب این دیدار تغییرات هوشمندانه‌ای را شاهد بودیم و دیدیم سیامک‌ نعمتی نزدیک به آل‌کثیر بازی کرد و عملکرد مطلوبی به نمایش گذاشت.

وی ادامه داد: پرسپولیس در تابستان امسال سه بازیکن عالی و تاثیرگذار خود را از دست داد (تقریبا ۳۰ درصد از تیم) این سه بازیکن نفرات کلیدی و به اصطلاح ستون فقرات پرسپولیس بودند و رفتن آن‌ها تاثیر زیادی بر شرایط تیم گذاشت. باید صبور باشیم و به بازیکنان زمان بدهیم، البته نیاز است که نفرات بهتری هم جذب شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره خرید‌های این فصل و امید به موفقیت آن‌ها در ترکیب پرسپولیس تصریح کرد: باید ببینیم بازیکنی مانند رضا اسدی تحت چه عنوانی جذب پرسپولیس شده است؟ اگر او هافبک میانی است عملکرد قابل قبولی داشته، اما اگر قرار بود جانشین احمد نوراللهی باشد نتوانسته این کار را انجام دهد. او توانایی‌های بالایی دارد و می‌تواند با گذشت زمان خود را اثبات کند. مدافع تاجیکی جدید پرسپولیس اگر همان عملکردی که در لیگ قهرمانان آسیا داشت را به نمایش بگذارد، بازیکن بسیار خوبی خواهد بود و می‌تواند کمک حال خط دفاع باشد.

وی در رابطه با تقابل پرسپولیس با پدیده مشهد تصریح کرد: روی کاغذ همه چیز به سود ماست و به احتمال زیاد پیروزی دیگری کسب خواهیم کرد، اما باید نهایت تمرکز و تلاش خود را به کار گرفته و حریف خود را دست کم نگیریم. پدیده تیم توانا و با کیفیتی است، اما شرایط خاص باعث شده روند خوبی در لیگ نداشته باشند و از فرم خوبی که انتظار می‌رفت دور شوند.

فرزاد آشوبی در پایان در پاسخ به اینکه «چقدر احتمال می‌دهید پرسپولیس قهرمان نیم فصل شود؟» گفت: قهرمانی نیم فصل ارزش و اهمیت خاصی ندارد، اما پرسپولیس توانایی انجام هر کاری را دارد، زیرا بهترین تیم ایران است و می‌تواند در ادامه کار‌های بزرگی زیادی انجام دهد.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز