استعلام مالکیت سیمکارت‌

آموزش استعلام مالکیت سیمکارت‌ با پیامک

استعلام مالکیت سیمکارت‌

به گزارش نازشو شاید جالب باشد بدانید که چند سیمکارت به نام خود دارید. و چه سیم کارت های مالکش شما هستید. در گذشته برای فهمیدن این موضوع شما باید از روش های وقت گیری استفاده می کردید اما امروز در اخبار داشتیم که از طریق پیامک هم می شود استعلام مالکیت سیمکارت‌ را گرفت برای همین موضوع ما در سایت نازشو تصمیم گرفتیم که روش انجام این کار برای شما دوستان عزیز قرار دهیم در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را با این روش آشنا کنیم.

 معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی امروز در مصاحبه گفت: کاربران موبایل می‌توانند از طریق سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین ارتباطات سیار یا پیامک از تعداد سیم‌کارت هایی که به نام آنها ثبت شده است خبر شوند.

استعلام مالکیت سیم کارت‌ از طریق سامانه

 معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در ادامه گفت: با توجه به ساماندهی سیم‌کارت های تلفن های همراه و به منظور پیشگیری از سوء استفاده از اطلاعات هویتی مشترکان و کاهش جرایم توسط افراد فرصت طلب مشترکان تلفن همراه می‌توانند با سر زدن به آدرس سامانه استعلام مالکیت سیم کارت  www.mobilecount.cra.ir از تعداد سیم‌کارت ثبت شده به نام خود در اپراتورهای مختلف تلفن همراه خبر شوند.

 استعلام مالکیت سیمکارت‌ با پیامک

حسین فلاح در ادامه روش استعلام مالکیت سیمکارت‌ از طریق پیامک را هم توضیح داد و گفت: علاوه بر سر زدن به این سامانه مشترکان می‌توانند با ارسال کد ملی خود به سرشماره ۳۰۰۰۵۰۴۹۰۱ یا ۳۰۰۰۱۵۰ از تعداد سیم‌کارت های ثبت شده به نام خود  خبر شوند.

و در انتها هم معاون سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این موضوع اشاره کرد: دریافت استعلام از طریق پیامک و یا سامانه توسط مشترک هر ده روز یک بار امکان‌پذیر  خواهد بود. و اگر در صورت مغایرت اطلاعات درج شده در سامانه مشترکان باید با کارت ملی خود به دفاتر اپراتورهای تلفن همراه مراجعه کنند. تا بتواند مشکل خود را حل کنند.