استوری کردن آهنگ - اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد-آمار های عجیب اینستاگرام

آموزش استوری کردن آهنگ در اینستاگرام

آموزش استوری کردن آهنگ در اینستاگرام

 بسیاری از افراد نمی‌دانند که چگونه می‌توانند آهنگ را در استوری اینستاگرام خود در کنار عکس یا فیلم قرار دهند. اما جالب است بدانید که می‌توانید در چند مرحله ساده موسیقی را در اینستاگرام خود قرار دهید.  اینستاگرام طیف گسترده‌ای از موسیقی را انتخاب می‌کند و می‌توانید تا ۱۵ ثانیه از یک آهنگ انتخاب شده به شکل قابل تنظیم، در کنار عکس یا ویدیوی استوری خود استفاده کنید. بیشتر کاربران اینستاگرام از ویژگی استوری استفاده می‌کنند که به شما امکان می‌دهد قطعه‌های ویدیویی یا عکس ۱۵ ثانیه‌ای ارسال کنید و چیز‌های سرگرم کننده مانند گیف و ایموجی و حتی موسیقی اضافه کنید.

این فرایندی سریع و آسان است که شما در هر زمان انجام خواهید داد. در اینجا نحوه انجام این کار در آیفون یا اندروید آورده شده است. آموزش استوری کردن آهنگ در اینستاگرام

_در صفحه اصلی آیفون یا اندروید خود، نماد اینستاگرام را پیدا کرده و برای باز کردن برنامه ضربه بزنید
_برای باز کردن ویژگی استوری، از صفحه اصلی فید خود به سمت چپ بکشید
_عکس یا ویدئویی را که می‌خواهید در استوری اینستاگرام خود ارسال کنید، انتخاب کنید
_ در نوار منو در بالای صفحه، روی نماد مربع کوچک، که به نظر می‌رسد مانند یک Post-It است که از بین می‌رود، ضربه بزنید.
_روی گزینه موزیک ضربه بزنید. سپس در کادر جستجو که ظاهر می‌شود، آهنگی را که می‌خواهید در استوری اینستاگرام خود وارد کنید، تایپ کنید.
_هنگامی که در فهرست قرار دارد، روی آهنگ انتخاب شده ضربه بزنید و نوار کوچک را در پایین صفحه به بخش آهنگی که می‌خواهید در استوری خود بکشید.
_توجه داشته باشید که می‌توانید انتخاب کنید که چگونه می‌خواهید موسیقی به صورت بصری در استوری شما ظاهر شود، خواه به عنوان شعر، جلد هنری آلبوم آهنگ از آن، یا یک جعبه متن کوچک که نام آهنگ را اعلام می‌کند.
_همچنین می‌توانید با ضربه زدن به حلقه در سمت چپ کلیپ موسیقی، طول بخش موسیقی را از پنج تا ۱۵ ثانیه تنظیم کنید.
_Hit Done را تمام کنید و سپس استوری خود را به حالت عادی ارسال کنید.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  قابلیت جدید در استوری اینستاگرام تست می شود