بورک مرغ و قارچ

آموزش تهیه بورک مرغ و قارچ

آموزش تهیه بورک مرغ و قارچ

در یکی دیگر از پست های آموزش وب سایت تفریحی نازشو در خدمت شما هستیم با آموزش تهیه بورک مرغ و قارچ خوشمزه شاید شما مثل بسیاری از ایرانی تا حال بورک را با مرغ درست نکردید. ولی امروز می خواهیم یک روش بسیار ساده به شما آموزش دهیم که بورک های بسیار خوشمزه با مرغ و قارچ درست کنید که بسیار خوشمزه می شود حتما این نوع بورک هم به یکی از غذا های مورد علاقه شما تبدیل می شود و این غذا چربی زیادی دارد و نباید زیاد آن را مصرف کرد اما برای مهمانی ها و دورهمی بسیار غذایی مناسب است.

مواد لازم برای بورک مرغ

روغن مایع : ۱ فنجان قهوه خوری
اسفناج : ۲۵۰ گرم
نمک و فلفل سیاه
نشاسته : ۱ قاشق غذاخوری
کره : ۱ قاشق غذاخوری
روغن ذرت : ۱ لیوان
پنیر پیتزای رنده شده: ۱ لیوان
خمیرآماده:(یوفکا): ۱ عدد
ران بدون استخوان: ۴ عدد
قارچ : ۱ لیوان
تخم مرغ : ۲ عدد
کنجد: ۱ قاشق غذا خوری

طرز تهیه بورک مرغ و قارچ

برای شروع کار تهیه ابتدا ران مرغ را همراه با نمک و فلفل و کره سرخ کنید و کنار بگذارید تا سرد شود در ادامه کار اسفناج را ریز ریز خرد کرده وبا ۲ قاشق روغن مایع سرخ کنید. سپس قارچ های ریز شده ،پنیر رنده شده ، نشاسته و نمک و فلفل سیاه را اضافه کرده و بهم زنید. یوفکا را ۴ قسمت کرده و ران مرغ را در قسمت پهن آن بگذارید.

بورک مرغ و قارچ

در قسمت وسط مرغ از مخلوط اسفناج بگذارید سپس یوفکا را به شکل سیگار بپیچید . و در مرحله بعدی تخم مرغ ها را با باقیمانده روغن مایع بهم زده ابتدا بورک مرغ را در این مخلوط تخم مرغ و روغن و سپس در آرد اغشته به کنجد غوطه ور کنید و در سینی چرب شده فر بچینید و در درجه حرارت ۲۰۰ درجه سانتیگراد فر که از قبل گرم شده است بپزید. به همین راحتی.