تهیه کوکی گردویی

آموزش تهیه کوکی گردویی در منزل

آموزش تهیه کوکی گردویی در منزل

برای شما در این مطلب از وب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو می خواهیم آموزش تهیه کوکی گردویی در منزل را منتشر کنیم. یکی از بهترین طعم های کوکی های حتما گردویی آن است اصلا بسیاری کوکی های گردویی تنها انتخاب آن ها برای درست کردن است و ما به دوستانی که بسیاری علاقه دارند این کوکی ها را درست کنند اما روش آن را بلد نیستند یا از روش هایی که دیگر سایت ها منتشر کردند راضی نیستند می خواهیم یک آموزش ساده اما بسیار کاربردی را درباره تهیه کوکوی گردویی برای شما قرار دهیم که امیدواریم در پایان به کمک این آموزش بتوانید کوکی های بسیار خوشمزه را آماده کنید و برای پذیرایی از آن ها استفاده کنید. این آموزش و مواد اولیه آن برای 5 تا 7 نفر کافی می باشد.

مواد لازم برای تهیه کوکی گردویی

مواد لازم خمیر:
پودر شکر: یک قاشق سوپ خوری
مارگارین: 250 گرم
شیر: یک پیمانه
بیکینگ پودر: یک قاشق سوپ خوری
آرد: به مقدار لازم

مواد لازم برای تهیه بخش میانی کوکی

شکر: 3 قاشق سوپ خوری
پودر دارچین: یک قاشق چای خوری
گردو (خرد شده): 200 گرم

مواد لازم برای تهیه رویه کوکی

پودر شکر: یک پیمانه

آموزش تهیه کوکی گردویی در منزل

بخش اول کار تهیه یک کوکی خوشمزه تهیه خمیر آن است که برای این کار شیر، پودر شکر و مارگارین را در ظرف مناسبی با هم به خوبی مخلوط کنید. بیکینگ پودر و آرد را به تدریج به مواد اضافه و مخلوط کنید. خمیر را ورز دهید و سپس پارچه تمیز و مرطوبی روی آن قرار دهید و حدود یک ساعت در محلی گرم استراحت دهید تا ور آید.

تهیه کوکی گردویی

تهیه کوکی شکلاتی خانگی 96

در ادامه برای تهیه بخش میانی کوکی های خوشمزه شما باید ابتدا گردو، شکر و پودر دارچین را در ظرف مناسبی با هم مخلوط کنید. گلوله هایی از خمیر جدا کنید. مخلوط گردو را میان هر گلوله خمیر قرار داده و خمیر را به شکل لوله ای بپیچید و هر دو انتهای آن را محکم کنید. آنها را به یک سینی فر پوشیده شده با کاغذ روغنی انتقال داده و در فر از قبل گرم شده با دمای 180 درجه سانتی گراد (350 درجه فارنهایت) قرار دهید تا طلایی و برشته شوند. اجازه دهید کوکی ها حدود 10 دقیقه خنک شوند و سپس روی آنها پودر شکر بپاشید. به همین راحتی امیدواریم در عین خلاصه بودن این مطلب توانست باشید کوکی درست کردن را یاد گرفته باشید.