آنتونیو کونته

آنتونیو کونته : محمد صلاح بازیکن بسیار خطرناکی است.

به گزارش نازشو سرمربی چلسی آنتونیو کونته درباره بازی روز شنبه چلسی و لیورپول در چارچوب هفته 13 لیگ برتر انگلیسی گفتگویی انجام داده است که ما در این مطلب مصاحبه کونته سرمربی چلسی را برای شما قرار دادیم که در آن درباره بازیکنان خطرناک لیورپول و همچنین سرمربی آن صحبت های کرده است که در ادامه نیز آن را مشاهده خواهید کرد. گفتنی است قبل از رفتن سراغ مصاحبه آنتونیو کونته باید خدمت شما عرض کنم که این بازی روز شنبه ساعت 21 از شبکه سه سیما نیز پخش می شود. گفتنی است که تیم چلسی با 25 امتیاز در رتبه سوم لیگ برتر جزیزه قرار گرفته است و تیم فوتبال لیورپول هم با 22 امتیاز در رتبه پنجم قرار گرفته است تا این بازی به یکی از حساس ترین بازی های هفته 13 ام لیگ برتر جزیزه تبدیل شود. در ادامه همراه ما باشید تا نظر آنتونیو کونته را درباره این بازی بخوانید.

آنتونیو کونته :

محمد صلاح یک بازیکن خوب و بسیار خطرناک است. او یک بازیکن فنی اما در عین حال  بسیار سریع و قوی است. و همچنین صلاح بسیار خوب در شرایط یک و یک از پس بازیکن روبه روی خود بر میاد. او همچنین ضربات پایانی بسیار خوب میزند. ما باید توجه زیادی نه تنها به محمد صلاح بلکه همچنین به  بازیکنانی مانند سدویو مانه ، فیرمینو ، فیلیپ کوتینیو  و استوریج داریم. همچنین باید گفت که لیورپول  یک سر مربی خوب به نام یورگن کلوپ دارند که کارنامه درخشانی دارد. سازمان بسیار خوبی تیم های خود می دهد و همچنین بسیار جنجالی است.

پیش بینی خود از این مسابقه جذاب لیگ برتر جزیزه را برای ما در قسمت دیدگاه بنویسید. از توهین به هواداران دو تیمی خودداری کنید تا نظرات شما نیز منتشر شوند با تشکر از همراهی شما تا انتهای این مطلب ز سایت نازشو برای اشتراک گذاری فقط لازم است از دکمه های اشتراک گذاری اخر مطلب استفاده کنید.