آپدیت جدید تلگرام

آپدیت جدید تلگرام با قابلیت جدید

آپدیت جدید تلگرام با قابلیت جدید

به گزارش نازشو – با اینکه تلگرام در ایران فیلتر است اما هنوز این پیام رسان پر استفاده ترین پیام رسان در ایران می باشد و تلگرام در جدیدترین بروزرسانی خود چند قابلیت جدید و بسیار کاربردی قرار داده است که می تواند در توسعه تلگرام در دنیا بازهم بیشتر به این پیام رسان کمک کند. در ادامه این پست از وب سایت نازشو شما با آپدیت جدید تلگرام آشنا می شوید و قابلیت های این پیام رسان در نسخه جدید آن را خواهید که به تازگی منتشر شده است. ما در ادامه بیشتر شما را با قابلیت های جدید در آپدیت جدید تلگرام آشنا می کنیم پس حتما همراه ما تا انتهای این مطلب باشید.

 
تلگرام با رونمایی از نسخه 5  Photo Selector اپلیکیشن هم ارتقاء داده است تا بتوانید سرتان را دقیقا در زاویه و کادر دلخواه به عنوان عکس پروفایل انتخاب کنید.
حالا دسترسی به پلتفرم ترجمه خود را برای عموم کاربران آزاد کرده. با این حساب همه می‌توانند برای زبان مادری خود یک Language Pack ساخته و با دیگران به اشتراک بگذارند. در واقع تلگرام امکانی در اختیار کاربران قرار داده تا کل نوشته‌های محیط اپلیکیشن و تنظیمات آن را به زبان مادری خود تغییر دهند.

اما همزمان با این آپدیت، تلگرام حالت Instant View خود را هم به نسخه 2.0 ارتقاء داده است. تکنولوژی Instant View به شما اجازه می‌دهد که با کلیک روی لینک مقالات، به سرعت آن‌ها را باز کرده و منتظر لود شدن آن‌ها ننشینید.

?در Instant View 2.0 حالا مقالات با ظاهر زیباتری نسبت به گذشته به نمایش در می‌آیند، گزینه‌هایی برای تغییر رنگ پس زمینه و ابعاد فونت در اختیار دارید و مهم تر از همه مقالات نوشته شده از راست به چپ حالا به طور رسمی در آن پشتیبانی می شوند.

این آپدیت تغییراتی را هم در رابط کاربری به همراه داشته.

?به عنوان مثال، حالا با باز کردن صفحه تنظیمات مربوط به هر کاربر، گروه یا کانال می‌توانید آسان‌تر از قبل به محتواهای به اشتراک گذاشته شده دسترسی پیدا کنید.

در نسخه 5.0 تلگرام، بخش تنظیمات هم تغییرات مختصری داشته و حالا به لطف دسته بندی های جدید راحت تر از گذشته می توانید به تنظیمات مد نظرتان دسترسی داشته باشید.

امیدواریم این پست درباره آپدیت جدید تلگرام مورد توجه شما قرار گرفته باشد.