ابراهیمی: پرسپولیس باید در کورس قهرمانی بماند/ پرسپولیس ۵ مدیرعامل در یک سال داشت و این هم نتیجه اش

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باید پرسپولیس برای ماندن در کورس قهرمانی بتواند پیکان را در هفته بیست و پنجم شکست دهد.

ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با میزان، درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در فاصله شش هفته تا پایان مسابقات لیگ برتر، اظهار داشت: هم اکنون که ۶ هفته به پایان لیگ برتر باقی مانده است شرایط تیم‌های پرسپولیس و استقلال مثل اولین دوره لیگ برتر است. هر کدام از این دو تیم ۵۰ درصد شانس قهرمانی دارند. اختلاف ۲ تیم ۶ امتیاز است و در ۲ بازی آینده همه معادلات رده‌بندی جدول لیگ برتر مشخص خواهد شد. اگر ۲ بازی آینده پرسپولیس بتواند نتیجه خوبی کسب کند و هر ۶ امتیاز را بگیرد، اما در عوض استقلال بازی‌های خود را در مقابل حریفانش واگذار کند، شانس پرسپولیس برای قهرمانی بیشتر خواهد شد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دیدار تیم فوتبال پرسپولیس با پیکان در هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر عنوان کرد: بازی با پیکان برای پرسپولیس آسان نخواهد بود، چون این تیم در طول این فصل لیگ برتر تیم بسیار خوبی نشان داده است و هم اکنون در رده هفتم جدول رده‌بندی مسابقات لیگ برتر قرار دارد. مسلما باید پرسپولیس این بازی را ببرد تا از کورس قهرمانی عقب نماند.

وی در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس در دیدار با پیکان شکست بخورد چه اتفاقی برای این تیم رخ خواهد داد، تاکید کرد: اگر پرسپولیس در برابر پیکان امتیاز از دست بدهد و یا شکست بخورند امید برای قهرمانی بسیار کم می‌شود و باید بازیکنان تمام تمرکزشان را برای گرفتن سه امتیاز به کار بگیرند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه پرسپولیس، در خط دفاعی و میانه میدان مشکل دارد، گفت: این فصل پرسپولیس در خط دفاعی بازیکنان مستحکمی نداشت و هماهنگی بین نفرات وجود نداشت. در طول تمامی فصل ترکیب مدافعان به یک نظم و هارمونی مشخص نرسید. در هر بازی به راحتی بازیکنان حریف از عمق به تیم پرسپولیس آسیب رساند. حتی مدافعان خارجی نیز به ترکیب تیم اضافه شدند ولی استحکام در خط دفاعی حاصل نشد. در خط میانی هم یک بازیکن طراح و بازی‌ساز در تیم حضور نداشت و همیشه در فوتبال می‌گویند که هافبک طراح برکت تیم است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه مدیریت باشگاه باید ثبات داشته باشد، تصریح کرد: همیشه موفقیت از ثبات می‌آید و مدیری که برنامه داشته باشد به طور حتم از راس تا هر نقطه از باشگاه به سمت پیروزی حرکت خواهند کرد و نتیجه دلخواه به دست خواهد آمد. باشگاه پرسپولیس در طول یک سال ۵ مدیرعامل داشته و نباید انتظار داشته باشیم که تیم بهترین نتیجه را بگیرد.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: باید برای فوتبال ایران تاسف خورد که دو تیم بزرگش که هم اکنون در صدر جدول قرار دارند یک سال دیگر هم در آسیا نخواهند بود. هر ۲، ۳ ماه یک بار یک مدیرعامل عوض می‌کند و هیچ برنامه بلند مدتی برای این دو باشگاه پرطرفدار وجود ندارد. این نابسامانی معلوم نیست چه زمانی از بین خواهد رفت.

  Read more…

This article is copyright ©  پرسپولیس نیوز