احسان علیخانی

ابهام برای حضور احسان علیخانی در ویژه برنامه عید و ماه عسل

ابهام برای حضور احسان علیخانی در ویژه برنامه عید و ماه عسل

به گزارش نازشو از تاریخ 27 بهمن ماه برنامه عصر جدید با کارگردانی احسان علیخانی آغاز شد این برنامه استعدادیابی از نگاه احسان علیخانی سخت ترین کاری بوده که تا به امروز او انجام داده است و یکی از کار های سنگین است که شاید در تاریخ تلویزیون سابق نداشت است. این برنامه که شنبه و یکشنبه پخش می شود احتمال تا چند روز قبل از عید فصل اول آن ادامه داشته باشد و فصل دوم این برنامه قرار است در بهار 1398 پخش شود. حال سوالی که برای طرفداران احسان علیخانی پیش می آید حضور او با این برنامه سنگین در برنامه ویژه سال تحویل و همچنین ماه عسل است که با برنامه عصر جدید تداخل دارد.

حال باید دید که علیخانی چه تصمیمی می گیرد آیا به ساخت سری جدید ماه عسل فکر می کند یا دیگر این برنامه ساخته نخواهد شد همچنین برنامه ویژه تحویل سال شبکه سه که چند سالی برعهده آقای علیخانی بود امسال به نظر می رسد که با حضور مجری دیگری برگزار شود. از جمله کسانی که می توانند جایگزین علیخانی در برنامه شب عید شبکه سه شوند می توانند به فرزاد حسنی ، رضا رشید پور و همچنین محمد رضا گلزار نام برد که می توانند از گزینه های باشند که کار تهیه ویژه برنامه شب عید شبکه سه را برعهده بگیرند.

حال باید دید واکنش احسان علیخانی به بحث چیست و او چه تصمیمی برای آینده خود میگیرد. آنطور که به نظر می رسد علیخانی در فکر ساخت چند فصل از برنامه عصر جدید است. و احتمال دارد مجریان جایگزین او در برنامه های چون ماه عسل ، و برنامه شب عید در شبکه سه سیما شوند. نظر شما درباره ساخت برنامه ماه عسل بدون علیخانی چیست آیا این اتفاق ممکن است یا خیر ؟