اخبار بازیگران ایرانی

اخبار بازیگران ایرانی در دی ماه 96

اخبار بازیگران ایرانی در دی ماه 96

در یکی دیگر از مطالب سایت نازشو تصمیم گرفتیم برای شما اخبار بازیگران ایرانی در دی ماه 96 را قرار دهیم این بخش از مطالب به تازگی نیز در سایت ما راه اندازی شده است و قصد داریم در آن نیز اخبار جدید بازیگران ایرانی را برای شما منتشر کنیم این اخبار شامل خبر های می شود که بازیگران در صفحه های اجتماعی خود با هواداران نیز به اشتراک گذاشته اند یا اینکه در مصاحبه ای درباره آن صحبت کرده اند ما تلاش خود را در این دست از مطالب انجام می دهیم که تمامی صحبت های گفته شده از منابع مطمن باشد و از پرداختن به برخی حواشی در این بخش نیز خودداری شده است تا اخبار درست نیز به گوش علاقه مندان این هنرمندان و بازیگران عزیز نیز برسد. همچنین گفتنی است که ما در هر ماه سعی داریم یک مطلب در این باره نیز منتشر کنیم و آن را نیز در هفته یک بار نیز بروز رسانی کنیم و اخبار جدید و مهم بازیگران را نیز قرار بدهیم از شما دوستان علاقه مند دعوت می کنم که در ادامه این مطلب از سایت نازشو در بخش اخبار هنرمندان همراه ما باشید تا با جدیدترین اخبار بازیگران در دی ماه 96 نیز باخبر شوید.

مهراب قاسم خانی :

ما با تلویزیون دچار رابطه ای با تفاهم کامل رسیده ایم به این شکل که نه آنها ما را می خواهند و نه ما آنها را می خواهیم (لبخند می زند) البته تلویزیون از ابتدا هم ما را دوست نداشت و جنس شوخی ما را نمی خواست.

مهران مدیری

گزینه اصلی اجرای برنامه هفت در دهه فجر نیز شد قبل از این رشیدپور نیز گزینه بود که از طرف او نیز این پیشنهاد رد شد و حال مهران مدیری نیز که دورهمی هم در دست اجرا دارد از اصلی ترین گزینه های تهیه کننده برنامه هفته برای اجرای این برنامه می باشد که گفته می شود توافقاتی هم نیز در این باره شده است ولی هنوز قطعی نیست این مورد در صورت قطعی شدن اخبار تکمیلی را برای شما منتشر می کنیم.

کامبیز دیرباز :

برخلاف برخی همکارانم تلویزیون برای من ارجح از سینماست. در تلویزیون 80 میلیون داور کار تو را قضاوت می‌کنند.

احسان علیخانی

تهیه و تولید برنامه تحویل سال شبکه سه سیما برای نوروز ۹۷ به عهده « احسان علیخانی » گذاشته شده است.

اکبر عبدی :

شما اگر در کمدی زندگی نکنید و نقش خودتان را به خوبی و با جدیت بازی نکنید، کسی آن نقش را باور نمی‌کند و اگر کسی نقش کمدی را جدی بازی نکند، شما خنده‌تان نمی‌گیرد. در واقع آنقدر بازیگر طنز نقش خود را به خوبی بازی می‌کند که بیننده می‌تواند به آن نقش بخندد.

سریال هیئت مدیره

مجموعه تلویزیونی «هیئت مدیره» به کارگردانی مازیار میری در ایام نوروز از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

مهران رجبی :

من رضا گلزار مناطق محروم هستم. جواد عزتی و متین ستوده بهترین بازیگران مرد و زن سه سال اخیر تلویزیون هستند. کیانوش عیاری عاشق بازیگری من است.

محسن تنابنده

در  اینستاگرامش درباره زمان پخش پایتخت 5 نوشت:

دلتنگ خنده هاتونم
نوروز با پایتخت پنج مهمون خونه هاتون هستیم.

 

امیدواریم که این اخبار کوتاه از هنرمندان نیز مورد پسند شما نیز قرار گرفته باشد ما سعی کردیم خلاصه از برخی مصاحبه ها را در این مطلب نیز قرار دهیم. و در روز های آینده شاهد بروز رسانی مطلب اخبار بازیگران ایرانی در این ماه نیز خواهیم بود.