بمب های نقل و انتقالات

اخبار بمب های نقل و انتقالات در هفته پیش رو

اخبار بمب های نقل و انتقالات در هفته پیش رو

به گزارش نازشو – بعد از عملکرد خوب ملی پوشان در مقابل تیم های بزرگ همه منتظر اخبار داغ و بمب های نقل و انتقالات هستند که تیم جدید خود را معرفی می کنند یا اینکه در باشگاه قبلی خود می مانند. بطور کلی می توانند گفت که نیمی از بازیکنان تیم ملی شانس حضور در لیگ های درجه یک اروپایی را دارند. که در این بین شانس حضور سعید عزت اللهی ، علیرضا جهانبخش ، رامین رضائیان ، مرتضی پورعلی گنجی ، علیرضا بیرانوند ، وحید امیری و مجید حسینی ، میلاد محمدی ، احسان حاج صفی بسیار بیشتر از سایر ملی پوشان شاید باشد.

همه این بازیکنان شانس حضور در تیم های بسیار بزرگی را دارند که فعلا هیچ کدام درباره تیم آینده خود صحبتی نکردند بعضی از آن ها با تیم سابق خود قرارداد دارند که مشکل اصلی آن ها برای انتخاب است. چون باشگاه های آن نمی خواهند که بازیکنان خوب خود را از دست دهند. اما در هفته پیش رو اخبار بسیاری از این بمب های نقل انتقالات خواهید شنید.

که ما در سایت نازشو سعی می کنیم آخرین اخبار از تصمیم این بازیکنان برای شما قرار دهیم. گفتنی است که خبر خوبی که به گوش می رسد بیشتر پیشنهاد های این بازیکنان از لیگ های انگلیس ، لیگ آلمان و اسپانیا است که می تواند خبر بسیار خوبی باشد که ملی پوشان خود را بار دیگر در لیگ های معتبر دنیا ببینیم امیدواریم که اخبار خوبی در هفته آینده از حضور این افتخار آفرین ها در تیم های بزرگ بشونیم. گفتنی است که بهترین منبع برای رصد اخبار این ملی پوشان صفحه های اجتماعی آن ها است و با حواشی که رسانه ها درست کرده اند که هواداران مقابل بازیکنان قرار دهند توجه نکنید و از ملی پوشان کشورمان حمایت کنیم که انشاالله در جام ملت های آسیا با ستاره های که در لیگ های معتبر بازی می کنند بتوانیم بعد از سال جام را کسب کنیم.