اخبار هنرمندان ایرانی در شهریور ماه 96

در این پست از سایت نازشو اخبار هنرمندان ایرانی را در شهریور ماه 96 را قرار دادیم. این خبر های که شما در این مطلب مشاهده خواهید کرد خبر های بود که در رسانه های بسیار سرصدا و در این چند هفته سوژه اصلی شبکه های اجتماعی بوده در این بین خبر های بسیار جالبی هم از هنرمندان داریم. بازدید از مطالبی درباره عکس هنرمندان ایرانی و اخبار هنرمندان ایرانی یکی از جذاب ترین اخبار برای مردم هستند. بخاطر همین موضوع ما اخبار چند وقت گذشته را که بسیار هم داغ بود را جمع آوری کردیم و در این مطلب قرار دادیم تا شما از بیشتر اخبار هنرمندان ایرانی باخبر باشید. اگر انتقادی یا نظری درباره ما داشتید می توانید به ما اعلام کنید تا ما آن را برای بهتر شدن سایت نازشو نیز استفاده کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا تازه ترین اخبار هنرمندان ایرانی را بخوانید.

1-  سروش صحت از امشب ۱۱ شهریور با اجرای فصل دوم برنامه کتاب باز به شبکه نسیم می‌آید.

2- محمدرضا گلزار در اقدامی جالب برای تزریق روحیه امروز در اردوی تیم نساجی حاضر شده است.

3- رامبد جوان درباره پایان خندوانه این چنین گفت : ضبط خندوانه چند روزى هست که تموم شده و این گروه خسته اما همیشه آماده و حرفه اى و همراهِ خندوانه رفت که استراحت کنه و ایشالا با قدرت بیشتر و فکراى بهتر براى فصل پنجم برگرده ولى یقینا به زودى نخواهد بود.

4- مهناز افشار هنرمند دوست داشتنی سینمای ایران در کنسرت ساری محمد رضا گلزار نیز حضور پیدا کرد.

5- فرزاد حسنی با بیان اینکه درود من نثار مخالفانم، گفت: هر چقدر پیشرفت کردم به خاطر مخالفانم بوده؛ آن‌هایی که بی‌رحمانه نقد کردند.

6- اولین فیلم سینمایی ایران و کره به صورت مشترک تولید می شود که اکنون مراحل نگارش فیلمنامه آن به پایان رسیده است.

7- امیر جعفری، خسرو حیدری و امید ابراهیمی بعد از عیادت از پژمان منتظری

8- مهران رجبی اعلام کرد که سریال گیله وا میرزا کوچک خان حضور دارد و نقش شیخ علی  دوست او و روحانی سریال را بازی می کند.

9- امیر عباس کوچولو بلاخره محمد رضا گلزار را از نزدیک دید و حتی در کنسرت محمد رضا گلزار یک آهنگ هم خواند همچنین از محمد رضا گلزار خواست در فیلم جدیدش که خودش در آن حضور دارد بازی کند.

10- بازیگران سریال شهرزاد خبر از کلید خوردن فصل سوم این سریال دادند که هنوز تایید یا تکذیب از طرف کارگران کار نشده است.

11- آیا میدونسین غزل شاکری که توی شهرزاد بازی کرده بود همون گلناره بچگیامونه؟ در دهه 60 هست اش.

12- اما شاید یکی از داغ ترین خبر های هنرمندان صحبت های اکبر عبدی در برنامه فرمول یک بود در آن برنامه اکبر عبدی از سه کمدین بزرگ ایران انتقاد کرد او از مهران مدیری بخاطر ساخت فیلم 5 عصر انتقاد کرد و گفت انتظار فیلم خیلی بهتری از آقای مدیری داشتم. او همچنین درباره رضا عطاران گفت رضا عطاران بهترین طنز های اجتماعی را می سازد اما چند سال است که به دور تکرار افتاده است و نمی دانم چرا مطمنم که مشکل مالی ندارد. عبدی همچنین درباره رامبد جوان گفت او لیاقتش خیلی بیشتر از مجری بودن است و او باید بیشتر کارگردانی کند ما مجری و بازیگر طنز خوب خیلی داریم اما کارگردان طنز خوب زیاد نداریم.

13- لیلا اوتادی از هوادرانش خواست تا از فیلم جدیدش را در سینما تماشا کنند. آزاد به قید شرط فیلم جدید لیلا اوتادی است.

14- مهران مدیری که بعد از مدت ها بخاطر فیلم سینمای اش طن به مصاحبه داد از بسیار گله کرد. از جمله بعضی خبرگزاری ها که دست به هرکاری میزنند تا برای او حاشیه درست کنند. تا رفتار  مردم در فضای مجازی و از منتقدانی که بدون اینکه فیلم را ببین از فیلمش انتقاد های کوبنده نوشتن تا این فیلم زمین بخورد. او همچنین در این مصاحبه از زمان ممنوع کاری گفت که حتی پول نان خریدن هم نداشته و در آن زمان فرصت بازی در چند فیلم سینمایی را از دست داده و … در چند روز آینده گزیده ای از مصاحبه مهرام مدیری در پردیس کوروش در سایت ما قرار خواهد گرفت که از همین پست اعلام خواهیم کرد.

15- ساعد سهیلی از فیلم جدیدش رونمایی کرد فیلم اتاق تاریک که در آن ساره بیات هم نیز نقش آفرینی می کند. فیلم سینمایی جدید ساعد سهیلی است.