اختلاف مدیران پرسپولیس و هواداران

اختلاف مدیران پرسپولیس و هواداران در انتخاب سرمربی

اختلاف مدیران پرسپولیس و هواداران در انتخاب سرمربی

در روز هایی که بسیاری از هواداران فوتبال از اصلی ترین موضوع های مورد بحث شان جدایی برانکو از پرسپولیس است اما در داخل خانواده پرسپولیس بسیار وضعیت سختی حکم فرماست و همه نگران آینده قهرمان سه دوره قبلی لیگ برتر ایران هستند و جانشین برانکو. در این بین در رسانه اصلی ترین گزینه هئیت مدیره و مدیرعامل پرسپولیس یحیی گل محمدی سرمربی سابق و موفق فصل گذشته پدیده که به تازگی هم با تیم پدیده دو سال دیگر قراردادش را امضا کرده است. حال اینکه پروسه جذب یحیی از از پدیده برای سکان هدایت پرسپولیس بسیار سخت است و شاید ناممکن در حد زیادی اما انگار مدیران می خواهند این راه سخت را انتخاب کنند. و در آن طرف هم هواداران به عنوان اصلی ترین سرمایه باشگاه بیشتر روی مامیچ گزینه کراوات و دستیار سابق برانکو که سابق بسیار درخشانی در کارنامه خود دارد.

از جمله اصلی ترین افتخاراتش در لیگ کرواسی بوده است و در لیگ امارات هدایت العین و در لیگ عربستان هدایت الهلال را برعهده داشته است و هواداران به علت کارنامه بسیار خوب این مربی دوست دارند او جانشین برانکو شود اما مدیران با چالش های انتخاب این مربی را می دانند که اصلی ترین آن مبلغ قرارداد این سرمربی است که تقریبا بسیار گران تر از برانکو است. گفتنی است که مامیچ در الهلال برای یک فصل و نیم حدود 9 میلیون یورو دستمزد دریافت می کرده است. که رقم بسیار زیادی برای باشگاه پرسپولیس و تقریبا هزینه یک سال پرسپولیس در همین حد شاید شود. و با قیمت های یورو انتخاب این سرمربی اصلا به صلاح باشگاه پرسپولیس نیست چون با مبلغ های بسیار کمتر از این پول می توانستن برانکو را برای چندین فصل حفظ کنند.

حال با اینکه این دو گزینه برای هدایت پرسپولیس مطرح هستند اما شانس انتخاب هر دو این سرمربی بسیار کم است و شاید اصلا وقت تلف کردند باشد. در این بین گزینه هایی هم به علت حواشی زیاد منتفی هستند مثل افشین قطبی که به علت حواشی به وجود آمده برایش در بین هواداران کمی محبوبیت خود را از دست داده است. و در بین دیگر گزینه ها می توانند به علی دایی اشاره کرد که او هم به علت پافشاری زیاد در برابر دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس و در برخی زمان قرار گرفتن رو به روی هواداران پرسپولیس بسیاری از محبوبیت خود را بین پرسپولیسی ها از دست دادند. حال باید دید پروژه انتخاب سرمربی جدید پرسپولیس چه زمانی به پایان می رسد آیا پرسپولیس پیش فصل را از دست می دهد . و دوباره دوران افت پرسپولیس آغاز می شود یا خیر. امیدواریم اختلاف مدیران پرسپولیس و هواداران با انتخاب یک سرمربی خوب به پایان برسد چون چناچه سرمربی جدید تحت حمایت هر یک از این دو سمت نباشد بی شک پرسپولیس سنگین ترین ضربه ها را می خورد.

این مطلب هم احتمالا مورد علاقه شما باشه  لیست خرید پرسپولیس برای فصل 98 - 99