فوتبال ساحلی

ادامه قدرت نمایی های تیم فوتبال ساحلی در جهان

ادامه قدرت نمایی های تیم فوتبال ساحلی در جهان

به گزارش نازشو – تیم فوتبال ساحلی ایران چند سالی است که قدرت اول آسیا و یکی از قدرتمند ترین تیم های دنیا محسوب می شود. و در تمام مسابقات این تیم را یکی از مدعی های اصلی برای کسب عنوان قهرمانی می دانند. تیم ملی فوتبال ساحلی ایران توانست با شکست روسیه قهرمان جام بین قاره ای فوتبال ساحلی شود تا یک افتخار دیگر به کلکسیون فوتبال ایران اضافه کند. گفتنی است که تیم ملی ما برای دومین بار این قهرمانی توانست کسب کند و در جهان بار دیگر در جهان فوتبال ساحلی آقایی کند.

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با پیروزی 4 بر 2 مقابل روسیه در دیدار فینال جام بین قاره‌ای فوتبال ساحلی به مقام قهرمانی این رقابت‌ها رسید.  گل‌ های ایران را کیانی (پنالتی – 4)، سعید پیرامون و گل به خودی بازیکنان روسیه به ثمر رساندند. گفتنی است که در دیدار پایانی هم احمدزاده کاپیتان تیم و یکی از موثر ترین بازیکنان این جام هم حضور نداشت. و تیم ملی ایران هم اکنون در رتبه بندی جهانی در رتبه سوم جهان قرار دارد. امید است که از این ساحلی بازان تقدیر خوب به عمل آید چون آن کار بسیار بزرگی کردند که تیم های بزرگ جهان با سرمایه گذاری های زیاد توان رسیدن به آن را ندارند و تیم ملی ساحلی ما با محدود امکانات و اردو های خود در جهان یکه تازی می کند. و به راستی شایسته بهترین تقدیر ها و حمایت ها از سوی مسئولین هستند.

امیدوار هستیم مردم قدر شناس ایران هم از این ساحلی بازان هنگام ورود به کشور از آن ها با حضور پررنگ خود حمایت کنند و به آن انگیزه ای دوباره برای قهرمانی در مسابقات پیش رو بدهند. ما از طرف خود این قهرمانی این بزرگ مرد های ایرانی را تبریک می گوییم و برای آن آرزوی موفقیت در مسابقات آینده را داریم.