PrintBrush XDR چاپگر همراه

از چاپگر همراه رونمایی شد.

از چاپگر همراه رونمایی شد.

با پیشرفت هر روز در دنیا تکنولوژی دیگر بسیاری از اختراع ها و نوآوری برای مردم تعجب آور و بسیار عجیب نیست و هر روز خواسته های مردم از پیشرفت تکنولوژی جلوتر است از همین بسیاری منتظر چاپگر های همراه بودند و یکی از خواسته های بسیاری از افراد بود که بتوانند در هرجایی یک چاپگر همراه خود داشته باشند از همین رو یک شرکت سوئدی دست به تولید یک چاپگر جوهی زد که به سادگی و حتی داخل جیب قابلیت حمل و نقل دارد و بدون اینکه وزن زیادی داشته باشد می تواند در هر جا و مکانی از آن استفاده کرد. این چاپگر همراه PrintBrush XDR  نام گرفته است. که در بسیاری به تحسین وا داشته است.

این چاپگر توسط یک شرکت سوئدی به نام PrintDreams تولید شده و چاپگری جوهری است که از طریق یک اپلیکیشن تلفن همراه مدیریت می شود و با شبکه های وای – فای سازگاری دارد. با استفاده از اپلیکیشن گوشی طرح گرافیکی تمام رنگی مورد نظر کاربر طراحی شده و سپس این طرح برای چاپ به حافظه چاپگر منتقل می شود. البته برای این کار می توان از کابل یو اس بی هم استفاده کرد. این چاپگر می تواند حداکثر چهار فایل تصویری را بر روی حافظه خود ذخیره کند. لذا استفاده از آن در صورت ذخیره سازی پیش فرض فایل ها بدون وجود گوشی هوشمند هم ممکن است.

برای چاپ فایل تنها کافی است چاپگر بر روی سطح مد نظر کشیده شود. حسگر بصری چاپگر با برآورد محیط اطراف سرعت و نحوه چاپ متن را مشخص می کند. چاپگر یادشده مجهز به یک باتری لیتیومی ۱۱.۱ ولتی است که برای ۴۰۰۰ بار چاپ قابل استفاده است.

شاید یکی از سوال هایی که داشته این است که قیمت چاپگر جیبی PrintBrush XDR چقدر است. باید قدمت شما عرض کنم قیمت جهانی این محصول شرکت سوئدی حدود 240 دلار می باشد.