استقلال شفر

استقلال شفر گرفتار بحران درون تیمی

استقلال شفر گرفتار بحران درون تیمی

به گزارش نازشو – بعد از بازی استقلال و ماشین سازی تبریز اعتراض شدید هواداران به کادرفنی و بازیکنان به بالاترین حد یک سال نیم گذشته خود رسید. تا جایی که شفر هم از اعتراض ها تعجب کرده بود اما بحران اصلی شاید برای استقلال این نتایج نبوده است بلکه کنار گذاشتن دو بازیکن محبوب قدیمی هواداران از تمرینات استقلال بود. روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی که بی شک از جمله بازیکنان چند فصل اخیر استقلال بودند که بسیار مورد توجه هواداران بودند اما شفر آن ها را کنار گذاشته است و دلیل این موضوع هنوز مشخص نیست. و در آخرین اظهار نظر گفته شده در این باره معاون باشگاه استقلال اینگونه به این موضوع واکنش نشان داد.

علی خطیر معاون باشگاه استقلال با عنوان اینکه دلیل تمرین نکردن بازیکنان استقلال چیست اینگونه پاسخ داد. با نظر سرمربی این دو بازیکن فعلا از تیم کنار گذاشته شدند و هر زمان که شفر صلاح بداند بار دیگر به تمرینات و لیست تیم بر می‌ گردند. این پاسخ نشان از آن دارد که شفر از دست این دو بازیکن شاکی است که آن ها را از تمرینات کنار گذاشته است. این اتفاقات کم کم در استقلال دارد به یک مشکل بزرگ تبدیل می شود و در فصل گذشته هم مجتبی جباری و رحمتی یکباره از سمت مدیریت از تمرینات کنار گذاشته شدن و جباری کلا از فوتبال جدا شد و رحمتی اما با توافق های انجام شده به تیم برگشت.

شاید در این زمان حساس مهم ترین مسئله برای استقلال شفر کنترل بحران است که بازیکنان و پیشکسوتان می توانند به شفر در این مسئله کمک کنند اما وینفرد شفر باید خودش فکر برای این موضوع کند که بحران درون تیمی استقلال به پایان برسد و امید به سکو ها برگرد و آن هم تمام قد به حمایت خود از استقلال ادامه دهند.