استقلال شفر

استقلال وینفرد شفر درگیر چالش های جدید

استقلال وینفرد شفر درگیر چالش های جدید

به گزارش نازشو – استقلال که در چند بازی گذشته توانست است فوق العاده عمل کند و خرید های نیم فصل استقلال بسیار در نتایج استقلال موثر بودند و استقلال را دوباره احیا کردند. اما استقلال وینفرد شفر درگیر چالش جدیدی شده است از مشکل احتمالی که برای منشا پیش خواهد آمد تا مصدومیت صیادمنش بسیار آمده که می تواند به استقلال آماده این روز ها آسیب برساند و دوباره باعث نوسان در نتیجه گیری های استقلال شود.

مصدومیت صیادمنش

تازه ترین خبر بد برای استقلال مصدومیت اللهیار  صیادمنش ستاره نیم فصل اول و دوم استقلال که عملکرد فوق العاده داشته است. او بعد گرفتن عکس های مورد نیاز برای تشخیص قطعی مصدومیت مشخص شد که  3 هفته نمی تواند استقلال را همراهی کند و اتفاق بدتر این است که او بازی فوق العاده حساس استقلال از جمله دو دیدار سرنوشت ساز الدحیل قطر و العین امارات را از دست خواهد داد. و برای شفر بسیار سخت خواهد که ترکیب برنده خودش را دست بزند.

محرومیت منشا

مشکل بزرگ دیگری که استقلال وینفرد شفر را تهدید می کند احتمال محرومیت منشا است که با یک هوادار درگیری فیزکی داشته است و احتمال می رود حداقل محرومیت های برای او در نظر بگیرند. آخرین نفری که حرکتی مثل منشا داشته است خانزاده بازیکن سابق پرسپولیس بود که حدود 9 ماه محروم شد. اما به نظر نمی رسد محرومیت منشا در این اندازه باشد چون دلیل این حمله از سوی باشگاه استقلال اینطور بیان شده است که یکی از هوادار های مو های منشا کشیده است و او عصبی شده است. همچنین سرپرست استقلال در مصاحبه ای گفت که این اتفاق برای چند بازیکن دیگر هم رخ داد که به درگیری فیزکی کشیده نشد.

گفتنی است هواداران استقلال بسیار نگران این تیم در بازی های پیش رو هستند با اینکه استقلال نیمکت بسیار خوبی دارد اما بازیکنانی که کنار هم هماهنگ شده اند بسیار سخت است از دست دادنشان ، استقلال به هر حال نماینده ایران در آسیا است. و باید با قدرت هرچه بیشتر در این مسابقات شرکت کند.