اسنپ گیلان و مازندران

اسنپ گیلان و مازندران فعال شد.

اسنپ گیلان و مازندران فعال شد.

اپلیکیشن اسنپ یکی از معروف ترین برنامه های ایرانی که حتی در جهان هم بسیار سر صدا کرد. بسیاری از شهر های ایران منتظر این هستند که این برنامه فعالیت های خود را در شهر آن شروع کند و خبر خوش به مردم گیلان و مازندران این است که این سامانه کار خود را در برخی از شهر گیلان و مازندران نیز آغاز کرده که شاید این خبر خوبی برای برخی ها و خبر بد برای برخی از کسب و کار های گیلان و مازندران باشد. گفتنی است که برنامه اسنپ برای آغاز کار خود در شهر های شمالی کشور شهر های رشت در گیلان و شهر های ساری ، بابل  ، قائمشهر در مازندران را انتخاب کرده است. که شاید اگر با حمایت خوب روبه رو شود شهر های بیشتری را تحت پوشش قرار دهد. پس اسنپ گیلان و مازندران فعلا در چهار شهر گفته شده در بالا فعال است. گفتنی است قبل از این چهار شهر 8 شهر دیگر جزوه شهر تحت پوشش اسنپ این سامانه هوشمند حمل و نقل قرار گفته بودند. گفتنی است که بعد از مشکلاتی که برای این شرکت به وجود آمد آن با تغییرات خوب توانستن برخی از موارد که می توانست باعث ناامنی شود تا حد زیادی نیز رفع کند که در ادامه با برخری از تغییرات اسنپ نیز آشنا می شویم. شما را دعوت می کنم در ادامه مطلب همراه سایت نازشو باشید.

در حال حاضر این سامانه احراز و تایید هویت رانندگان در سه مرحله انجام و از آنها گواهی سوپیشینه دریافت می‌شود. اکنون حساب کاربری تمام رانندگانی که به ناوگان این سامانه می‌پیوندند دارای عکس است. همچنین در سفر با اسنپ امکان نمایش زنده خودرو روی نقشه، دریافت و اشتراک‌گذاری اطلاعات سفر با دیگران، پرداخت آنلاین یا نقدی هزینه سفر و صرفه‌جویی در وقت و هزینه برای مسافران در نظر گرفته شده است و کاربران می‌توانند در هر ساعت از شبانه‌روز با پشتیبانی این سامانه در ارتباط باشند.
گفتنی است در حال حاضر استان مازندران در کشور تنها استانی است که اسنپ در دو شهر آن فعالیت دارد و این مسئله می‌تواند سرآغاز مرحله جدیدی برای فعالیت این سامانه در ابعاد تمام یک استان باشد.

در ضمن اگر ساکن شهرهای بابل، ساری، قائمشهر و رشت هستید، هدیه‌ای برای اولین سفر کاربران خطه سرسبز شمالی کشورمان در نظر گرفته شده که با استفاده از کد تخفیف shomal-salam تا سقف ۱۰هزار تومان از هزینه سفر کاهش می‌یابد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه “راهنمای اسنپ در شمال” مراجعه کنید.

اسنپ در حالی مشغول افزایش فعالیت خود در شهرهای بیشتری از ایران است که تاکسی اینترنتی روسی به نام «ماکسیم» وعده آغاز فعالیت خود را در اواسط دی ماه داده و آنطور که مدیرعاملش «حمید بذرگر» عنوان کرده، تصمیم دارد در تمام ایران به شکل یکپارچه فعالیت خود را آغاز کند.

خوب امیدواریم که این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد از همراهی شما تا انتهای مطلب همراه ما بودید. شما می توانید خبر اسنپ گیلان و مازندران فعال شد. از طریق دکمه های اشتراک گذاری برای دوستان خود ارسال کنید.