طرز تهیه اسنک مرغ

اسنک مرغ و ترفند های حرفه ای خوشمزتر کردن آن

اسنک مرغ و ترفند های حرفه ای خوشمزتر کردن آن

ما در مطلبی از وب سایت نازشو طرز تهیه اسنک مرغ ساده را برای شما قرار دادیم اگر دوست دارید این غذای خوشمزه را حرفه ای تر و خوشمزه تر درست کنید حتما این مطلب ما را هم تا انتها بخوانید ما در این مطلب می خواهیم ترفند و نکات بسیار مهمی را که می تواند اسنک شما را که با مرغ تهیه می شود بسیار طعم و مزه بهتری دهد اصلا منظور پیچیده کردن کار نیست به همان راحتی اسنک های ساده تهیه می شود. در ادامه همراه ما باشید تا با مواد اولیه و روش تهیه این اسنک ویژه و مخصوص با مرغ آشنا شوید. دقت کنید مواد را به اندازه ای که گفته شده است استفاده کنید این دستور تقریبا برای 4 تا شش نفر کافی می باشد.

مواد لازم برای تهیه اسنک مرغ خوشمزه و حرفه ای

قارچ 400 گرم
فلفل دلمه 2 عدد
فیله مرغ 8 عدد
نان تست 12 عدد
نمک و فلفل سیاه به مقداری لازم
پنیر پیتزا به میزان لازم
پیاز 1 عدد

اسنک مرغ

اسنک مرغ و ترفند های حرفه ای خوشمزتر کردن آن

خوب کار تهیه اسنک مرغ بسیار راحت است اگر قبلا با آن آشنا بودید کافی است به نکات این قسمت توجه کنید در گام نخست ابتدا فیله ها را نازک برش بزنید.فلفل دلمه ای ها را نگینی خرد کنید و قارچ ها را حلقه ای ببرید. بعد نوبت به پیاز ها را با رنده ی درشت رنده کنید و فیله مرغ برش زده را به همراه کمی نمک و فلفل با هم مخلوط کنید تا به خوردش برود. کمی بعد فیله ها را در روغن تفت دهید تا حدی که خشک نشود و رنگ آن طلایی شود. قارچ ها را تفت دهید و کمی نمک روی آن بپاشید.

طرز تهیه اسنک مرغ

کف و روی دستگاه ساندویج سازتان را چرب کنید و نان تست را روی آن بگذارید و روی نان تست یک لایه مرغ، قارچ ، فلفل دلمه ای و پنیر پیتزا بگذارید و روی آن را با یک نان تست دیگر بپوشانید و در دستگاه ساندویج میکر را ببندید. حدود 3 تا 5 دقیقه بعد ساندویج های آماده شده و برشته شده را خارج کنید و با سس خردل و کچاپ میل کنید. امیدواریم این ترفند برای شما کاربرد داشته باشد و توانست باشید اسنک های خوشمزه تری درست کرده باشید.