اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد

اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد را مشاهده کنید.

اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد را مشاهده کنید.

شاید برای شما پیش آمده باشد که دوست داشته باشید بدانید شبکه های اجتماعی مختلف از شما چه اطلاعاتی را ذخیره دارند. در این راستا اینستاگرام یکی از برنامه هایی است که بسیاری از اطلاعات که فکرش را نمی کنید از شما ذخیره می کند تا از آن برای ارائه پیشنهاد ویدیو ، کاربران ، شناسایی علاقه های شما و… استفاده کند اما بسیاری از این موضوع آگاه نیستن و نمی دانند اصلا این اطلاعات از سوی این برنامه جمع آوری می شود. اما ما امروز در این مطلب از سایت نازشو به شما یاد خواهیم داد که چگونه اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد را مشاهده کنید. این کار اصلا سخت نیست و به راحتی با خواندن این مطلب می توانید به آن دسترسی داشته باشید و حتما بعد از دیدن این دیتا از شما تعجب خواهید کرد.

 اما قبل از اینکه بگویم اینستاگرام چه اطلاعاتی از شما جمع آوری می کند با بگوییم که این موضوع اصلا چیز عجیبی نیست تقریبا بیشتر برنامه های که به عنوان شبکه اجتماعی ، پیام رسان و … استفاده می شود برای ارائه خدماتی بهتر اطلاعاتی از شما جمع آوری می کنند و اگر این اطلاعات بصورت امن و برای کار هایی چون تبلیغات و… استفاده نشود چیز بدی نیست.

اطلاعات گردآوری شما در سرور های اینستاگرام را شما می توانید از طریق Access Tool مشاهده کنید.

اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد

برای اینکه ببینید این اطلاعات را از طریق مرورگر در دسکتاپ وارد Access Tool اینستاگرام شوید. پس از ورود به سایت، باید نام کاربری و رمز عبور اینستاگرام خود را در فیلد های مورد نظر وارد کنید.

در مرحله بعدی  کلیه اطلاعاتی که از روز اول ورود شما به اینستاگرام ثبت شده را مشاهده خواهید کرد. برای دسترسی به هر بخش می‌توانید روی اطلاعات هر کدام کلیک کنید.

این اطلاعات واقعا ارزشمند هستند و بعضی از آن‌ها بسیار جالب و غافلگیر کننده. به عنوان مثال، نظرسنجی‌هایی که در آن‌ها مشارکت داشته‌اید و حتی هشتگ‌هایی که دنبال می‌کنید. ضمنا اگر نام یا نام کاربری‌تان را تغییر داده‌اید، این موضوع هم به اطلاعتان می‌رسد. همچنین اطلاعاتی مثل  آیا تا حالا به سؤالات افراد در استوری‌ها پاسخ داده‌اید؟ ایموجی اسلایدرها چطور، آیا تا حالا از آن‌ها استفاده کرده بودید؟ اینستاگرام هر دو را به خاطر می‌سپارد. حتی می‌تواند نام فردی که با او در استفاده از این دو آیتم تعامل داشته‌اید را هم به شما اطلاع بدهد.

اطلاعاتی که اینستاگرام از شما دارد

و از مهم ترین دیتا هایی که از شما ذخیره می شود بی شک  نمایش تبلیغاتی باشد که اینستاگرام آن‌ها را برای نمایش به شما انتخاب کرده است. اگر به هر دلیلی دوست ندارید این اطلاعات وجود داشته باشد تنها راه حذف اکانت اینستاگرام است.