افتخار پرسپولیس در آسیا

افتخار دیگر برای پرسپولیس در آسیا

افتخار دیگر برای پرسپولیس در آسیا

به گزارش سایت نازشو – بعد از اینکه پرسپولیس با شگفتی و دست های خالی به فینال آسیا رسید و به نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا ACL شد. و بار دیگر از فوتبال ایران در  جهان دفاع کرد. این یک افتخار دیگر هم رقم زده است و آن هم حضور علیرضا بیرانوند در  جزو ۳ نامزد های نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن سال آسیا شد. این یک افتخار بزرگ دیگر برای فوتبال ایران است. گفتنی است به جز علیرضا بیرانوند عبدالکریم حسن، مدافع السد و عضو تیم ملی قطر و سوزوکی، مهاجم کاشیما آنتلرز ژاپن رقیب های علیرضا بیرانوند هستند.

گفتنی است که اصلی ترین رقیب علیرضا برای کسب این مقام سوزوکی از ژاپن می باشد. که بهترین بازیکن لیگ قهرمانان هم معرفی شد گفتنی است اگر پرسپولیس قهرمان ACL  می شد بی شک می توانستیم علیرضا بیرانوند را شانس اصلی کسب این مقام می دانستیم. اما هنوز شانس برابری مقابل سوزوکی از ژاپن دارد. گفتی است که قبل از علیرضا بیرانوند علی کریمی ، مهدوی کیا ، علی دایی و خداداد عزیزی توانستن این مقام را کسب کنند که وجه مشترک همه آن سابق بازی در تیم فوتبال پرسپولیس است. و علیرضا بیرانوند می تواند پنجمین بازیکن ایرانی باشد که با سابق بازی در تیم فوتبال پرسپولیس به مقام بهترین بازیکن آسیا می رسد.

امیدواریم که دروازبان شایسته ایرانی بتواند این قهرمانی را کسب کند و بی شک او لیاقت کسب این جایزه دارد و با نگاه به گذشته و تلاش این بازیکن برای رسیدن به این نقطه او الگوی برای بسیاری از جوانان فوتبال آسیا می تواند باشد. گفتنی است که علیرضا بیرانوند با عملکرد عالی در لیگ قهرمانان آسیا و درخشش در جام جهانی و شاهکار بزرگ اش که پنالتی گرفتن رونالدو بود توانست جزوه این بازیکنان قرار گیرد. به نظر شما شانس اصلی کسب این مقام کدام بازیکن است در قسمت نظرات برای ما بنویسید.