بیشترین درآمد از یوتیوب 2017

افرادی که بیشترین درآمد از یوتیوب 2017 را داشتند

 

افرادی که بیشترین درآمد از یوتیوب 2017 را داشتند

به گزارش نازشو لیست کانال هایی که بیشترین درآمد از یوتیوب 2017 را داشتند از سوی گوگل نیز مشخص شد. همانطور که بیشتر شما می توانید یوتیوب بزرگترین رسانه اشتراک گذاری ویدیو در جهان می باشد که متاسفانه به علت برخی از مشکلات در ایران فیلتر می باشد. در حالی که این رسانه می تواند اشتغال هم ایجاد کند و نمونه ای از آن را در این مطلب خواهید دید که این فردا به چه درآمد های بالایی رسیده اند درست است که شما برای بیشترین درآمد از یوتیوب باید خیلی تلاش کنید و شاید برای ما کمی غیر ممکن باشد که بتوانیم به این مبلغ های که زیر آمده برسیم اما بازهم می توانیم با تلاش زیاد به یک مبلغ خوب دست یابیم که بزرگترین مشکل ما بجز فیلترینگ انتقال درآمد است که به علت تحریم ها کمی سخت شده است. که راه های دارد اما کمی پیچیده و شاید غیرقابل اعتماد پس ما برای داشتن کسب درآمد از یوتیوب با دو مشکل بزرگ روبه رو هستیم که اگر بتوانیم آن ها را پشت سر بگذاریم به راحتی می توانند از این سایت اشتراک ویدیو درآمد های خوبی کسب کرد. به تب قوانین هم وجود دارد که قبل راه اندازی کسب درآمد از یوتیوب شما باید آن ها مطالعه کنید و سپس شروع به درآمد زایی کنید که در آینده نزدیک نیز ما این آموزش را برای شما دوستان عزیز نیز قرار می دهیم. همچنین آپارات نسخه یوتیوب فارسی ایرانی ها هم امکان کسب درآمد را برای کاربران خود فراهم کرده است. که با مراجعه به این سایت می توانید به اطلاعات بیشتری در این باره کسب کنید. خوب از موضوعات بگذریم برسیم به معرفی افرادی که بیشترین درآمد از یوتیوب 2017 را داشتند.
گوگل به‌ازای تعداد مشترکان و تعداد بازدیدهای صورت گرفته از هر تصویر منتشر شده در این سایت به «یوتوبرها» پول پرداخت می‌کند و در گزارش تصویری که اینجا منتشر شده است لیست افرادی را مشاهده می‌کنید که طی سال 2017 میلادی با یوتیوبری میلیونر شدند. در ادامه افرادی که با یوتیوب میلیونر شدن را مشاهده می کنید.
1- کانال «دانیل میدلتون» مشهور به DanTDM – درآمد کسب شده از یوتیوب : 16.5 میلیون دلار

2- کانال «ایوان فونگ» مشهور به VanossGaming – درآمد کسب شده از یوتیوب: 15.5 میلیون دلار
3- کانال Dude Perfect – درآمد کسب شده از یوتیوب: 12.5 میلیون دلار
4- کانال «مارک فیشباخ» مشهور به Markiplier – درآمد کسب شده از یوتیوب: 12.5 میلیون دلار
5- کانال «لوگان پائول» – درآمد کسب شده از یوتیوب: 12.5 میلیون دلار
6- ۶. فلیکس شلبرگ PewDiePieدرآمد کسب شده از یوتیوب: 12 میلیون دلار
7- کانال «جِیک پائول» – درآمد کسب شده از یوتیوب: 11.5 میلیون دلار
8- کانال Smosh – درآمد کسب شده از یوتیوب: 11 میلیون دلار

9- کانال Ryan ToysReview – درآمد کسب شده از یوتیوب: 11 میلیون دلار

10- کانال «لیلی سینگ» – درآمد کسب شده از یوتیوب: 10.5 میلیون دلار

امیدواریم سال آینده نام یک ایرانی در لیست افرادی که بیشترین درآمد از یوتیوب را داشتند باشد. با بالا بودن ارزش دلار یک درآمد متوسط از یوتیوب هم می تواند پول خیلی زیادی را برای افرادی که داخل ایران هستند کسب کنند.