امکان جدید اینستاگرام

امکان جدید اینستاگرام قابل دسترسی شد.

امکان جدید اینستاگرام قابل دسترسی شد.

چند روز گذشته بود اخباری درباره آپدیت جدید اینستاگرام منتشر شد و مشخص شد که دو امکان جدید به اینستاگرام نیز اضافه خواهد شد که نام این امکان ها Highlights و Archive داشت حال این دو امکان چه هستند و آیا در نسخه جدید اینستاگرام قابل دسترسی هستند یا خیر را در مطلبی با عنوان امکان جدید اینستاگرام قابل دسترسی شد. نیز برای شما قرار دادیم توجه داشته باشید که ما در این مطلب بجز معرفی امکان جدید اینستاگرام برای شما کارایی آن هم توضیح می دهیم تا کامل متوجه این امکان جدید برنامه اینستاگرام شوید. برنامه ای که روز به روز در ایران طیف بیشتری را درگیر خود می کند و در کنار تلگرام پراستفاده ترین برنامه های خارجی در ایران هستند که کم کم به شمار طرفداران آن نیز دارد اضافه می شود و صاحبان اینستاگرام سعی دارند در نسخه های جدید امکانات بیشتری را برای کاربران نیز ایجاد کنند تا از رقبایی که سخت در تلاش هستند تا جایگزین اینستاگرام شوند رقابت کند و از بازی رقابت با آن ها نیز عقب نماند. شما را دعودت می کنم در ادامه این مطلب از سایت نازشو همراه ما باشید تا با امکان Highlights و امکان Archive  کاملا نیز آشنا شوید و بعد از بروزرسانی اینستاگرام تان بتوانید از این دو امکان ویژه اینستاگرام نیز استفاده کنید و لذت ببرید.

امکان Highlights اینستاگرام

در ابتدا امکان جدید اینستاگرام برای شما امکان Highlights را نیز قرار دادیم. دومین امکانی که به نسخه ۲۵ اینستاگرام اضافه شده است و احتمالا با استقبال بسیار زیادی هم مواجه خواهد شد، هایلایت نام دارد. هایلایت یک بخش کاملا جدید به صفحه‌ی پروفایل شما اضافه خواهد کرد (تصویر بالا) که به لطف آن، نواری برای قرارگیری استوری‌های تمدیدشده به بالای بخش پست‌ها اضافه خواهد شد؛ استوری‌های تمدیدشده! از امروز و به کمک قابلیت هایلایت، دیگر به نمایش ۲۴ ساعته استوری‌ محدود نیستید و می‌توانید استوری‌های مورد علاقه‌ی خود را برای همیشه و تا زمانی که به‌صورت دستی آن را حذف کنید تمدید کنید. درواقع از حالا پروفایل شما دارای دو بخش خواهد بود، یک بخش مربوط به پست‌ها و یک بخش مربوط به استوری‌ها. برای ارسال استوری در بخش تمدیدشده‌ها، کافی است علامت New را لمس و یکی از استوری‌های موجود در بخش آرشیو را انتخاب کنید.

امکان جدید اینستاگرام

امکان Archive اینستاگرام

دیگر امکان جدید اینستاگرام  امکان Archive است. همانطور که احتمالا می‌دانید، اینستاگرام بخشی به‌ عنوان Archive دارد که می‌توانید پست‌ های خود را، به جای آنکه به‌طور کامل حذف کنید، به‌صورت موقت از دید کاربران خارج و به‌اصطلاح آن را آرشیو کنید. برای این‌کار کافی است منوی سه‌نقطه هر پست را لمس و Archive را انتخاب کنید. از امروز این بخش علاوه بر پست‌ها، شامل حال استوری‌های منقضی‌شده هم می‌شود و می‌توانید در دو تب جداگانه، به پست‌ها و استوری‌ها دسترسی داشته باشید.

و در آخر هم باید اضافه کنم که از امروز استوری‌های ارسالی بعد از اتمام مهلت ۲۴ ساعته، به جای حذف کامل به بخش آرشیو منتقل خواهند شد تا بتوانید هر زمان که مایل بودید، مجددا آن‌ها را مرور کنید. این بخش کاملا خصوصی و تنها برای شما قابل مشاهده خواهد بود.