ساخت پایتخت 6

امکان ساخت پایتخت 6 برای عید 98 قوت گرفت

امکان ساخت پایتخت 6 برای عید 98 قوت گرفت

به گزارش نازشو – همین چند وقت پیش بود که خبر هایی درباره منتفی شدن ساخت پایتخت 6 برای عید نوروز 98 پخش شد. و از دلایل مهم آن درگیر بودن آقای مقدم برای ساخت سریال نمایش خانگی خواب زده در ژانری متفاوت است. که قرار است در سه فصل ساخته شود. برای اطلاعات بیشتر درباره این سریال روی کلمه خواب زده کلیک کنید. اما پنج شنبه آقای سیروس مقدم در شب اختتامیه نهمین جشنواره فیلم مردمی عمار در سینما فلسطین که بخشی از آن به پاسداشت او گذشت. با بیان صحبت های چون پایتخت متعلق به مردم است و تا وقتی آن بخواهند قصه کشش آن را دارد که ساخته شود.

ساخت سریال پایتخت 6

وی گفت باید بعد از پایان پایتخت 5 برنامه ریزی برای جمع کردن و هماهنگ کردن هنرمندان این کار و گروه این کار انجام می شود. همچنین این کارگردان موفق در پایان افزود: متاسفانه نسبت به پایتخت در بخش برنامه ریزی و مدیریت فرهنگی ما کم لطفی شد و به این نیاز و مطالبه مردم پاسخ داده نشده و تیم سازنده پایتخت الان متلاشی و هرکدام سرگرم کاری هستند. اما تا زمانی که مردم خواهان سریال پایتخت باشند و اگر صدای اعتراض مردم از پخش نشدن پایتخت امسال به گوش مسئولان برسد، شاید جدی تر به این مساله بیندیشند.

خبر هایی بعد از این صحبت به گوش می رسد که مدیر شبکه یک پیشنهاد خود را درباره ساخت پایتخت شش برای نوروز 98 به سیروس مقدم رسانده است. و حال باید دید مقدم و گروه ساخت پایتخت می توانند این سریال برای نوروز آماده کنند این مسئله بسیار بعید می رسد. اما صحبت های شب گذشته آقای مقدم امید بسیاری از طرفداران این سریال برای تماشای آن در نوروز 98 زنده نگه داشت ما امیدواریم که این سریال برای آماده سازی نورزو 98 نیز آماده شود و در عید بازهم شاهد پخش یکی از بهترین سریال های تاریخ تلویزیون باشیم.