انتخاب جدید جباری

انتخاب جدید جباری چه تیمی خواهد بود؟

انتخاب جدید جباری چه تیمی خواهد بود؟

به گزارش نازشو – با قطعی شدن جدایی مجتبی جباری از استقلال بسیاری منتظر هستند بدانند این بازیکن با سابق فوتبال ایران چه تصمیمی درباره آینده خود نیز می گیرد. جباری که روزی از استعداد های ناب فوتبال ایران بود و یکی از ستاره های محبوب همیشگی سکو های استقلال نیز با بدترین شکل ممکن نیز بخاطر برخی از مشکلات با مدیریت استقلال نیز کنار گذاشته شد. حال خیلی ها نیز می خواهند ببیند آیا مجتبی جباری به فوتبال خود نیز ادامه خواهد داد یا تصمیم به خداحافظی از فوتبال می گیرد با کیفیت که از جباری سراغ داریم می دانیم که او قابلیت بازی حداقل در چند سال آینده را دارد و می تواند حداقل دو سال دیگر هم بازی کند با توجه به سن سال او اما کدام تیم ها می توانند مقصد بعدی این ستاره سابق فوتبال ایران باشد.

در چند وقت اخیر صحبت از حضور جباری در سپیدرود رشت نیز شد که هدایت آن را علی کریمی برعهده دارد اما به نظر می رسد جباری دوست دارد در تهران نیز به بازی خود ادامه دهد. اما تیم های که می تواند جباری آن ها را برای ادامه بازیگری انتخاب کند تیم های مثل نفت تهران و پیکان و سایپا نیز می تواند باشد که همه این تیم در پست بازی ساز نیز می توانند جباری را جذب کنند ولی باید منتظر ماند دید که آیا مجتبی جباری علاقه مند به ادامه بازیگری در فوتبال می باشد یا خیر. در این خصوص اگر اخباری نیز منتشر شد ما نیز در مطلب انتخاب جدید جباری نیز برای شما دوستان گرامی علاقه مند به این بازیکن با استعداد و با اخلاق نیز قرار می دهیم.

گفتنی است که جباری در آخرین مصاحبه ای که ساعاتی پیش داشته اعلام کرده که دوست دارد تا انتهای فصل نیز بدون تیم باشد و بعد برای فصل آینده نیز تصمیم گیری کند و در حال حاضر وقت خود را نیز برای شکایت نیز گذاشته است تا تکلیف آن سریع تر نیز مشخص شود. نظرات خود درباره نحوه ای رفتار باشگاه استقلال با این اسطوره استقلال تهران نیز برای ما بنویسید و به نظر شما بهتر بود چگونه این جدایی اتفاق می افتاد.