ورزش های مناسب

انتخاب ورزش های مناسب با در نظر گرفتن گروه خونی

خوب در یکی دیگر از پست های سایت نازشو در خدمت شما هستیم با موضوع انتخاب ورزش های مناسب با در نظر گرفتن گروه خونی شاید کمی برایتان عجیب باشد تا به حال شاید شنیده بودید که تغذیه های مناسب برای گروه خونی شما چه هست اما به این شاید فکر نکرده بودید که آیا ورزش هایی هم مناسب گروه خونی وجود دارد ما در این مطلب ورزش های مناسب برای گروه های خونی را نیز قرار دادیم. این مطلب به این معنا نیست که سایر ورزش ها نیز که در دسته گروه خونی شما قرار نگرفت برای شما خوب نیست و فقط ورزش های مناسب گروه خونی شما را ما به شما معرفی می کنیم و به هیچ وج سایر ورزش در صورت نداشتن مشکل خاص برای شما مشکل ایجاد نمی کند و این مطلب می تواند به شما کمک کند که در کنار ورزش های که دوست دارید به این ورزش ها هم نیز توجه کنید و تاثیر را خواهید دید ورزش در کنار سلامت جسم و به سلامتی روح شما نیز کمک می کند و حتما در برنامه هفتگی خود نیز برنامه ورزشی داشته باشید و اگر دنبال ورزش مناسب با گروه خونی خود می گردید فقط کافی است تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا با این مورد هم نیز آشنا شوید.

بهترین ورزش های مناسب گروه خونی AB


بهتر است سمت تمرینات هوازی شدت بالا نروید، زیرا خیلی زود مفاصل و عضلات‌تان دچار گرفتگی خواهد شد؛ بنابراین پیشنهاد ما این است که ورزش‌ های آرامش‌ بخش و شدت پایین را دنبال کنید.
بهتر است به قدم‌زدن و پیاده‌روی، کوهنوردی، گلف یا کلاس‌های رقص بپردازید. یکی دیگر از ویژگی‌های این گروه خونی، فرو خوردن خشم است، بنابراین کلاس‌های تای چی و یوگا نیز گزینه خوبی خواهد بود.

 

بهترین تمرینات ورزشی برای گروه خونی B


بهترین تمرینات پیشنهادی برای گروه خونی B شامل تمرینات هوازی و دوچرخه‌سواری یا تنیس است؛ البته بهتر است این ورزش‌ها را به‌ صورت گروهی انجام دهید.

ورزش های مناسب برای گروه خونی O

شما دارای روحیه بسیار قوی و ورزشکاری دارید و بیشتر به‌دنبال ورزش‌هایی برای تقویت بازوها و پاهای‌تان هستید؛ البته به‌خاطر اینکه دیگر عصر حجر تمام شده و کسی به‌دنبال شکار نیست، بهتر است برای برطرف کردن چنین نیاز ذاتی به‌سراغ تمرینات قدرتی شدت بالا مانند تمرینات اینتروال، دویدن و پلایومتریک بروید.
بیشتر افرادی‌که دارای گروه خونی O هستند ترجیح می‌دهند که با ورزش، احساسات خود را بروز دهند. گروه خونی O بیشتر از دیگر گروه‌ های خونی دیگر،‌ نیاز به ورزش برای تخلیه استرس و هیجانات خود دارد؛ به‌طور کلی ورزش‌های قدرتی، حال شما را خوب خواهد کرد

بهترین ورزش ها برای گروه خونی A


ورزش‌های قدرتی و شدتی باعث بالا رفتن سطح کورتیزول (که باعث استرس می شود) شده و در نتیجه احساس کوفتگی و گرفتگی عضلانی خواهید داشت. بهترین تمرینات ورزشی برای شما آن دسته از تمریناتی است که به‌آرامی و با تمرکز انجام می‌شود. بنابراین بهتر است به‌دنبال ورزش‌هایی مثل پیلاتس، یوگا، تای چی و تمرینات ایزومتریک باشید.

در انتها امیدواریم این مطلب از سایت نازشو برای شما نیز مفید واقع شود. و از خواندن این مطلب لذت برده باشید برای اشتراک گذاری کافی است از دکمه های اشتراک گذاری انتهای مطلب نیز استفاده کنید. همچنین این مطلب به هیچ وج نمی تواند جایگزین توصیه های پزشک باشد. پس مشورت با پزشک را نیز فراموش نکنید.