انتخاب کرم

انتخاب کرم مناسب برای زیبایی

انتخاب کرم مناسب برای زیبایی

کرم های از لوازم مهم آرایشی و بهداشتی برای خانم ها است و انتخاب کرم مناسب برای مصرف های مختلف کار شاید آسانی باشد اما اگر نکات مهمی درباره خرید مناسب کرم را بدانید می توانید انتخاب های بهتری داشته باشید. هم برای اینکه به پوست شما ضرر نرساند و هم اینکه الکی پول اضافه تر ندهید. چون در این زمینه تبلیغات نادرست بسیار زیاد وجود دارد که بخاطر همین تبلیغات پول های بیشتری از مصرف کنندگان دریافت می کنند شما با این نکات که ما در مطلب انتخاب کرم مناسب برای زیبایی برای شما بیان می کنیم می توانید بسیار بهتر کرم های مناسب زیبایی را بشناسید و خریداری کنید.

از کرم ضد افتاب با SPF حداقل 15، که هر دو پرتو UVA و UVB را مسدود میکند ، استفاده کنید. از آنجائیکه نور افتاب سبب ایجاد چروک ، لکه های پوستی و دیگر مشکلات پوستی میشود ، شما باید پوست خویش را از خورشید محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که برچسب” noncomedogenic” یا” nonacnegenic” را روی کرم باشد زیرا منفذهای پوست را مسدود نمیکنند. نباید: در هر شرایطی از کرم ضد افتاب استفاده کنید، چه در هواط بارونی چه هوای سرد( بدون عذر). اگر به طرف ساحل یا در نزدیکی سطوح بازتابنده مانند برف یا یخ بروید، پوست خویش را با استفاده از کرم ضد افتاب با SPF حداقل 30 گرم، بپوشانید.

اسکراب های دوستدار پوست صورت

باید:استفاده از اسکراب برای تغذیه پوست و مدد به آن، برای تنفس بهتر خوش بختانه، تمام ماده های مورد نیاز در اشپزخانه موجود هست . 2 قاشق غذاخوری آرد نخود، ½ قاشق چایخوری پودر زردچوبه، کافور و چوب صندل با قدری گلاب، شیر، آب بسته‌بندی
نباید:نکات زیر را نادیده بگیرید، ازطریق سودارشان کریا برای زیبایی خویش استفاده کنید آری، این شیوه اسان هست تنها تنفس درست، میتواند شما را از لکه ها و جوشها خلاص کند. ندی گورجا، در هنر زندگی، میگوید :” سودارزان کریا، یک شیوه نفس کشیدن هست که ریتم های ذهن و احساسات بدن را هماهنگ می کند ؛ این روش، کمک میکند تا اضطراب از بین برود، و تجربه آن در هر شخص متفاوت است.

در استفاده از کرمهای مراقبتی، گردن را نادیده نگیرید

گردن ما میتواند اثرات افزایش سن بر روی پوست را نشان دهد، بنابراین نگهداری از پوست گردن بسیار مهم و تاثیرگذار است. هرگونه کرم مراقبتی را که بر روی صورتتان استفاده می کنید، آنرا به گردن بیاورید و به طرف بالا و آرام ماساژ دهید، تا اثر بیشتری داشته باشند، بهترین زمان برای انجام این کار صبح میباشد .

از لوازم آرایشی پودری دارای ماده های معدنی استفاده کنید

استفاده از کرم های ضدآفتاب که دارای ماده های معدنی میباشد ، بسیار تاثیرگذار است و پوست شما را از اثرات زیان آور خورشید محافظت میکند . کرم ضد افتاب دارای ماده های معدنی مثل اکسید روی است و به پوست اسیب نمی زند.

انتخاب کرم

هر روز وهر شب به پوست خویش مرطوب کننده بزنید

استفاده از کرم های آب رسان و مرطوب کننده تنها مربوط به بیرون منزل نیست. پیش از خواب هم برای حفظ شادابی و شفافیت پوست ، از کرم های مرطوب کننده استفاده کنید.

استفاده از پاک کننده مناسب پوست

دکتر Ava Shamban، متخصص پوست در سانتا مونیکا میگوید :” برای پوست هایی که دارای چربی و اکنه هستند، یک ژل سیلسیلیک یا پراکسید بنزوئیل برای شست و شو عالی است.”” برای پوست های خشک، پاک کننده های گلیکوئیک یا شیری مرطوب مطلوب هستند.”” برای پوت های با لکه های قهوه ای استفاده از یک شستشوی روشن کننده مثل یک پاک کننده آلفا هیدروکسی اسید توصیه میشود .”
در موقع کرم زدن، دست خویش را به خوبی بشویید تا الودگی دست بصورت منتقل نشده و عامل ایجاد جوش و اکنه نشود.
در پایان این را هم بگوییم برای شاد و باطراوت ماندن پوست باید اصول زندگی سالم رعایت شود که شامل تغذیه سالم ، خواب کافی، نداشتن اضطراب، پرهیز از استعمال دخانیات، قرار نگرفتن طولانی مدت در معرض تابش نور افتاب و استفاده از کرم ضدآفتاب است. رعایت همه این عوامل میتواند پیری را به تأخیر بیندازد و پوست را برای زمان طولانی مدت تری شاداب نگه دارد.

کرم دور چشم بزنید

بخشی از صورت زیبا مربوط به دور چشم است. برای رهایی از چین و چروک های پنجه کلاغی و پف زیر چشم، حتماً از عینک آفتابی، کرم های ضد افتاب و خواب کافی بهره برده و راه و روش خوابیدن خویش را اصلاح کنید.