اولین مصاحبه مزدک میرزایی بعد از مهاجرت منتشر شد

مزدک میرزایی که چند ماهی است بحث مهاجرت اش و حضور در شبکه خارجی از اخبار داغ رسانه های مجازی است بلاخره قبل از شروع برنامه اش در شبکه ماهواره ای تصمیم گرفت مصاحبه ای در این شبکه انجام دهد. و در مصاحبه مزدک میرزایی بسیاری از شایعه هایی که در این چند وقت پیش آمده بود پاسخ داد که خبر ورزشی آن را باز نشر داده است و ما برای شما در این مطلب سایت تفریحی و سرگرمی نازشو آن را منتشر کرده ایم. مصاحبه مزدک میرزایی را در ادامه می توانید بخوانید. که مثل همیشه کم حاشیه و کم سخن گفته است.

دلیل جدایی از تلویزیون ایران 

 جدایی من از تلویزیون ایران یک تصمیم کاملاً حرفه‌ای بود. در ایران خیلی تلاش کردم و نیرو گذاشتم و به نحو احسنت کار کردم و کم نگذاشتم. متاسفانه اتفاقاتی که رخ داد جالب نبود. بیشتر از ۲۰ سال در شبکه سه کار کردم. دوستانی آنجا دارم که دلم برای خیلی هایشان تنگ شده و درست نیست پشت سر کسی بد گویی کنم.

برنامه نود و عادل فردوسی پور

 فقط همین را بگویم که با عادل خوب کاری نکردند و آن رفتارها با عادل را هضم نمی کنم. برنامه نود روزبه روز قوی‌تر شد. هر هفته تلاش کردند و خیلی از آن‌ها بیکار شدند. هیچ کاری ندارند و نمی توانم فکر کنم خانواده‌ای که درآمدی داشته حالا نداشته باشد.

مصاحبه مزدک میرزایی

 

فعالیت های بجز گزارشگری

من دو مجموعه قبلا کار کردم. مجموعه داربی‌ها با ۳۶ قسمت. بعد یک مستند تیم ملی؛ که این‌ها در تهران هستند و مشکلی برایشان پیش نیامده است و به آرشیو بازگشت داده شدند. دو مجموعه ۱۳ قسمتی درباره تاریخچه باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس کار کردم که تقریبا ۹۰ درصد آن تصویربرداری شد. با ۷۳ نفر از بزرگان فوتبال ایران که لطف کردند و در برنامه ما حاضر شدند و منت گذاشتند.

حواشی پیش آمده درباره آرشیو

تصاویر آرشیوی داشتیم و با آن‌ها گفتگو کردیم. 20سال در شبکه 3 کار کردم و تصمیم گرفتم دیگر آنجا کار نکنم* من ۵ بار شخصاً به آرشیو رفتم و فقط یک بازی پرسپولیس و پاس را در اختیار من گذاشتند. در سال ۵۶ و بازی هم صفر – صفر مساوی شد و هیچ چیزی هم نداشت. این‌ها همه در هارد تهران هستند. می توانند به دوستان مراجعه کنند و این مصاحبه‌ها را دریافت کنند و هیچ مشکلی برایش پیش نیامده است؛

من اصلاً یک هارد هم با خودم نیاوردم. من این مستند را در اختیار شبکه مستند قرار دادم که آن‌ها گفتند دوست داریم طور دیگری این مستند پخش شود. خسته شدم و گفتم نمی‌توانم و تغییراتی می خواستند که من دوست نداشتم؛ و بدون سر و صدا کنار کشیدم. پنج، شش نفر از حاضران در برنامه تاریخچه دربی، روزنامه نگاران حرفه‌ای بودند و بزرگان فوتبال ایران بودند. که از آن بین جعفر کاشانی دیگر در میان ما نیست. خدا رحمتش کند.

حواشی فضای مجازی در مصاحبه مزدک میرزایی

هیچوقت اینستاگرام نداشتم. از بس حساب فیک ساختند و نقل قول دروغین منتشر کردند مجبور شدم به تازگی صفحه رسمی بسازم. هیچ کدام از نقل و قول هایی که تا به حال در فضای مجازی منتشر شد برای من نبود.