سرپرست جدید پرسپولیس

اولین واکنش سرپرست جدید پرسپولیس

اولین واکنش سرپرست جدید پرسپولیس

به گزارش نازشو – بعد اخبار های ضد نقیض زیاد که درباره برکناری گرشاسبی به گوش رسید بلاخره برکناری وی به واقعیت پیوست و گرشاسبی که بی شک یکی از بهترین مدیرعامل های تاریخ پرسپولیس بود توانست بسیار با تلاش مشکلات چند دهه اخیر پرسپولیس را تا حد بسیار زیادی نیز حد کند که این می تواند کار را برای مدیر های جدید از جمله سرپرست جدید پرسپولیس راحت تر کند و این تیم کمتر دچار مشکلاتی چون بدهی های گذشته باشد. اما هنوز باشگاه پرسپولیس با مشکلات فراوانی از جمله مشکلات مالی و حقوق بازیکنان درگیر است. و یکی از چالش های سرپرست جدید پرسپولیس این که بتواند ابتدا حق حقوق بازیکان را پرداخت و در گام بعدی برنامه که گرشاسبی شروع کرده بود را تمام کند و تمام بدهی های قبلی پرسپولیس را تسویه کند. و این باشگاه را به یک آرامش تاریخ برساند. اما در این مطلب سایت نازشو برای شما اولین واکنش سرپرست جدید پرسپولیس بعد اعلام قطعی حضورش در پرسپولیس را می خوانید.

ایرج عرب در خصوص انتخابش به عنوان سرپرست جدید باشگاه پرسپولیس گفت: قبل از هر چیز جا دارد که از اعتماد مسعود سلطانی‌ فر وزیر ورزش و جوانان تشکر کنم. همچنین از زحماتی که گرشاسبی کشید ممنون هستم. هرچند که با وجود موفقیت‌های چشم‌گیر او و با تلاش‌های مسئولان وزارت ورزش متأسفانه نتوانستیم از ظرفیت‌های گرشاسبی استفاده کنیم. هرچند که حتماً از تجربیات او در باشگاه پرسپولیس استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم مسیر موفقیت‌ها را ادامه دهیم و دل هواداران پرسپولیس را شاد کنیم.
وی درباره اینکه مشکلات بازیکنان پرسپولیس این روزها زیاد شده و برای حل این مسئله چه برنامه‌هایی دارد، ادامه داد: ان‌شاءالله در کار مشکلی نخواهیم داشت. چرا که بنده با برانکو تعامل خوبی دارم اعتماد کافی بین ما برقرار است و به همین دلیل در حوزه فنی مشکلی نخواهیم داشت. از نظر مالی و پشتیبانی هم مشکلی نخواهیم داشت و مسائلی که وجود دارد به مرور زمان حل خواهد شد.

ما هم برای مدیر جدید باشگاه پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنیم و امیدواریم در مقطع حساس نقل و انتقالات بازیکنان بتواند پرسپولیس را بعد از دو پنجره بسته در فصل نقل و انتقالات موفق کند و بازیکنان مد نظر برانکو را نیز جذب کند.