کف خانه

اگر کف خانه شما سرامیک است بخوانید

اگر کف خانه شما سرامیک است بخوانید

امروز دیگر در بیشتر خانه ها از آپارتمانی تا ویلایی در کف خانه ها از سرامیک استفاده می شود اما این کار به سلامتی ما آسیب می زند آیا استفاده از سرامیک و استفاده نکردن از فرش ها برای ما ضرر دارد موضوع این پست سایت نازشو می باشد که اگر شما در کف خانه خود از سرامیک است توصیه می کنم تا انتهای این مطلب وب سایت نازش هماره ما باشید نکات و موضوعات ارزشمندی در این پست بیان می شود که بسیار در سلامت شما و کودکانتان موثر است و دانستن آن بسیار خوب است اگر کسی را می شناسید که کف خانه آن ها هم سرامیک است این پست را با آن ها به اشتراک بگذارید.

خوب همانطور که قطعا خود تجربه کرده اید می توانید طبیعت سرامیک و سنگ سرد است و راه رفتن بر روی آن ها، مخصوصا برای کودکان عوارض بدی دارد و برای مفاصل بسیار مضر است. کف پا اندام مهمی است و سرد و گرمی که از کف پا عارض می گردد، اثرات مهمی روی اعضای بدن می گذارد و سرد شدن کف پا خیلی مضرتر از سردی کف دست ها و سایر اندام ها است. باید با این موضوع چه کرد چه نکاتی باید قابل توجه قرار گیرد این موضوع را در ادامه بررسی می کنیم.

نکات کلید برای کسانی که از کف خانه آن ها از سرامیک است.

در پوشش کف منازلتان حتما از فرش دستباف استفاده کنید، چون طبیعت گرم دارد و راه رفتن و یا چهار دست و پا رفتن و غلت خوردن کودکان روی آن، برایشان نه تنها ضرری ندارد، بلکه بسیار مطلوب تر است.با اینکه هزنیه های فرش دستبافت بسیار بالا است اما شما می توانید در قسمت های پر رفت آمد از آن ها استفاده کنید.

از نشستن و راه رفتن با پای برهنه روی سرامیک جداً خودداری کنید و مراقب باشید، کودکانتان که چهار دست و پا حرکت را آغاز کرده اند روی سرامیک سرد قرار نگیرند چون اثرات بسیار بدی در رشد اندام ها و مفاصلشان دارد.

 اگر کف خانه شما از سرامیک است، می توانید در فصل سرما، جوراب نخی، پنبه ای یا پشمی پا کنید و یا دمپایی بپوشید تا از آثار مضر سرما کاسته شود. کف پوش های از جنس پارکت های با طرح چوب  نسبت به سرامیک از سردی کمتری برخوردار هستند. امیدواریم این پست برای شما مفید باشد برای آگاهی دوستان خود این پست را برای آن ها هم ارسال کنید.