بار دیگر شهرام جزایری هنگام خروج غیرمجاز از کشور دستگیر شد

اس ام اس جار: به گزارش خبرنگار ایرنا، معاون سیاسی اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در خصوص این خبر گفت: شهرام جزایری در حالی که قصد خروج غیرمجاز از مرز را داشت، در گمرک بازرگان دستگیر شد.

شهرام جزایری دستگیر شد

شهرام جزایری الان کجاست

علیرضا رادفر در ادامه افزود: جزایری همراه با چند نفر افغانستانی قصد داشت با مخفی شدن در داخل یک کامیون به صورت قاچاقی از مرز ایران به سمت ترکیه خارج شود که توسط دستگاه ‘ ایکس ری’ شناسایی و دستگیر شد، وی با اشاره به اینکه شهرام جزایری پس از دستگیری خودش را تبعه افغانستان معرفی کرده بود، اظهار داشت: وی به هویت خود اعتراف کرده و در حال بازپرسی است.

شهرام جزایری دستگیر شد

شهرام جزایری در کنار همسر و پسرش

شهرام جزایری کیست؟

شهرام جزایری که 13 سال از عمر خود را در زندان سپری کرده است، بزرگ ترین و پر سر و صداترین پرونده دهه هشتاد را دارد و سال گذشته در گفت و گو با رسانه های ارتباط جمعی گفته بود که باید برای کار اقتصادی از ایران برود.
آذربایجان غربی در 2 دهه اخیر به دلیل وضعیت توپوگرافی خاص و قرار گرفتن در امتداد مرزهای ایران با سه کشور ترکیه، عراق و جمهوری آذربایجان با معضل قاچاق انسان و تلاش برخی از افراد برای خروج غیرمجاز روبرو بوده است، امروزه گمرک بازرگان به تجهیزات مدرنی چون ‘ایکس ری’ و مرزهای این استان به امکانات روز اعم از دوربین های الکترونیکی و اپتیکی مجهز شده و با ایجاد و ساخت برجک های کاربردی در گذرگاه ها از تردد غیرمجاز جلوگیری شده است.ازدواج های شهرام جزایری

شهرام جزایری دستگیر شد

همسر شهرام جزایری

نوشته بار دیگر شهرام جزایری هنگام خروج غیرمجاز از کشور دستگیر شد اولین بار در اس ام اس جار | مدل لباس، عکس، سرگرمی، فال و دکوراسیون. پدیدار شد.