بازپخش سریال بانوی عمارت

بازپخش سریال بانوی عمارت در تلویزیون

بازپخش سریال بانوی عمارت در تلویزیون

به گزارش نازشو – بی شک یکی از  چند سریال های پنج سال اخیر تلویزیون ایران که توانست است مخاطبان خوبی کسب کند و با چهره های کمی فراموش شده و ناشناخته مخاطبان زیادی را کسب کند و یکی از بهترین سریال های تلویزیون از نظر مخاطب شود. این سریال بسیاری بخاطر وقت نداشتن یا مسائل مختلف از دست دادند و عده ای هم دیر به مخاطبان این سریال اضافه شدند و آن را نصفه کاره دیدن و دسته دیگر هم بخاطر علاقه زیادی حتما دوست دارند دوباره این سریال ببیند و خبر خوب این است که این سریال دوباره در تلویزیون پخش خواهد شد.

زمان پخش مجدد سریال بانوی عمارت –    سریال بانوی عمارت از امشب 29 دی ماه ساعت 8 شب از شبکه تماشا پخش خواهد شد. که توصیه می کنم افرادی که این سریال ندیدن حتما بازپخش سریال بانوی عمارت را در تلویزیون از دست ندهند. چون قصه ای جذاب و همچنین بازی های درخشان در آن به خوبی مشخص است. این سریال 34 قسمت 45 دقیقه ای است که داستان این سریال در دوره قاجار اتفاق می افتد.  و کارگردانی آن را عزیزالله حمیدنژاد ، تهیه کنندگی مجید مولایی و نویسندگی احسان جوانمرد  برعهده داشتند.

از همراهی شما تا انتهای این مطلب سپاسگزار هستیم نظرات خود را درباره این سریال برای ما در بخش دیدگاه بنویسید. چند پست مرتبط با این سریال را می توانید در ادامه مشاهده کنید.