بازگشت برنامه دورهمی

بازگشت برنامه دورهمی با اجرای مدیری در عیدنوروز 1398

بازگشت برنامه دورهمی با اجرای مدیری در عیدنوروز 1398

به گزارش نازشو – بعد از اینکه خبر پایان خندوانه بعد از پایان این سری اعلام شد مردم بسیار بسیاری واکنش منفی به این اتفاق داشتند و عدم رضایت خود را از این موضوع اعلام کردند. یکی از بحث های داغ در این مورد تشویق مردم به بازگشت دوباره به سوی برنامه های ماهواره ای بود. آن در فضای مجازی واکنش های مختلف دیگری هم داشتند که خبرنگاران تشویق کرد که سراغ معاون صدا و سیمای جمهوری اسلامی بروند. و آقای مرتضی میرباقری در واکنش به این سوال که آیا خندوانه به پایان رسیده است.

گفت : در حال حاضر که خندوانه در حال پخش است و قرار است در عید نوروز 98 ویژه برنامه داشته باشد. در خلاصه صحبت های انجام شده آقای میرباقری یک خبر بسیار خوب به مخاطبان تلویزیون داد و آن هم بازگشت دوباره مدیری به تلویزیون با برنامه دورهمی بود. یکی از برنامه هایی که در چند اخیر پربیننده ترین برنامه تلویزیون بوده است و قرار است در عید 1398 شاهد بازگشت برنامه دورهمی با اجرای مدیری باشیم که این خبر بسیار خوبی است.

مهران مدیری در حال حاضر در مراحل ظبط سریال هیولا می باشد می باشد که قرار است برای شبکه نمایش خانگی حاضر شود که پیش بینی می شود ظبط آن در اواسط اسفند به پایان برسد باید دید مهران مدیری چه واکنشی به این صحبت های معاون صدا و سیمای جمهوری اسلامی نشان می دهد.

امیدواریم که این خبر رسمی به واقعیت به پیوند و شاهد پخش دوباره دورهمی در تلویزیون باشیم.

زمان پخش رسمی دورهمی 1398 در عید نوروز کامل مشخص شد

همزمان با ایام نوروز و آغاز پخش سری جدید  «دورهمی»، این برنامه از هشتم فروردین ماه روی آنتن می‌رود و پس از آن در روزهای نهم، پانزدهم، شانزدهم این ماه پخش می شود.

گفتنی است برنامه تلویزیونی «دورهمی» با دکوری متفاوت با اجرایمهران مدیری و با نگاه کلی به خانواده های ایرانی، روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۳ پخش می شود.

دلیل پخش نشدن دورهمی 

با اینکه قرار بود، برنامه «دورهمی» در ایام نوروز از شبکه نسیم پخش شود، طبق گفته سید مصطفی احمدی تهیه‌کننده این برنامه، با توجه به طولانی شدن فیلمبرداری سریال «هیولا» و ۱۷ قسمتی شدن آن، این برنامه فقط در سیزدهم فروردین، شب مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و روز طبیعت روی آنتن خواهد رفت.

در تک قسمتی که هفته آینده پخش خواهد شد، تغییرات قابل توجهی جز طراحی دکور وجود ندارد و در سری جدید «دورهمی» پس از اتمام ساخت «هیولا» و استراحت مهران مدیری با طراحی جدید و تغییراتی بیشتر مهمان خانه‌ها خواهیم بود.