بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85

بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 را بشناسید.

بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 چه کسانی هستند ما در این مطلب از سایت نازشو می خواهیم این موضوع را بررسی کنیم. اما برای پیروزی لازم است که یک تیم خوب کار کند اما خوب کار کردند بعضی از بازیکنان می تواند سرنوشت بازی را رقم بزند. و ما چند بازیکن از دو تیم را که می توانند تعیین کننده نتیجه دربی 85 باشند را بررسی می کنیم. اما این بازیکنان کدام بازیکنان هستند که در ادامه با آن نیز آشنا می شویم. گفتنی است که شهرآورد 85 ام  بین استقلال و پرسپولیس فردا پنجشنبه 4 آبان به میزبانی پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. که بیژن حیدری قضاوت دربی 85 را نیز برعهده دارد. ساعت پخش دربی هم 16 چهل دقیقه نیز می باشد. در ادامه همراه ما باشید تا بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 را بشناسید.

بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 در تیم پرسپولیس

اول بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 را در تیم پرسپولیس تهران نیز بررسی می کنیم.

1- کمال کامیابی نیا

رهبر خط میانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران که یکی از دلایل اصلی باخت دربی گذشته نبود کمال کامیابی نیا بیان شده است این بازیکن نشان داده است که در حضورش در میدان بسیار موثر واقع می شود و نتایج پرسپولیس با او و بدون بسیار متفاوت است. این بازیکن در قطع توپ و جنگ های میانی می تواند بسیار تعیین کننده باشد به ویژه که در این دربی استقلال خط هافبک بسیار قوی دارد و اصلی ترین نقطه قوت استقلال خط هافبک این تیم است پس کمال می تواند نقش بسیاری در نتیجه نهایی بازی داشته باشد.

2- محسن مسلمان

مهره ای کلیدی برانکو در دربی می تواند محسن مسلمان باشد. و به احتمال فراوان یکی از برنامه های شفر کنترل این بازیکن است که به احتمال زیاد این وظیفه به امید ابراهیمی سپرده می شود تا مسلمان را نیز کنترل کند. بازیساز پرسپولیس که در چند هفته گذشته حواشی بسیار داشت بلاخره اجازه حضور در دربی 85 را پیدا کرد. و می تواند از یکی از کلیدترین بازیکنانی باشد که نتیجه دربی را رقم می زنند. و گفتنی است که مسلمان تا به اینجا بیشترین پاس گل لیگ هم داده است.

3- علی علیپور

شاید بتوانند گفت آماده ترین مهاجم ایران در حال حاضر علی علیپور است بازیکنی که در ماه مهر به عنوان بهترین بازیکن ماه هم نیز انتخاب شد او که این فصل را طوفانی آغاز کرده است. و توانست در مسابقات لیگ با دو بازی کمتر 4 گل برای تیم خود به ثمر برساند. این بازیکن حتی در آسیا هم بسیار عالی کرده است و مدافعان استقلال روز سختی در مقابل این مهاجم خواهند داشت.

4- علیرضا بیرانوند

شماره یک پرسپولیس و تیم ملی که در اولین دربی خود سه گل دریافت کرد که آمار اصلا خوبی برای او نیست و او بسیار انگیزه دارد که اشتباهات خود در بازی های آسیایی را در دربی نیز جبران کند و اگر او بتواند خوب کار کند پرسپولیس شانس بسیار بالایی برای پیروزی در دربی می تواند داشته باشد.

5- گادوین منشاء

الماس سیاه پرسپولیس در این فصل مهاجمی که لیاقت های خود را در بازی آسیای نشان داد و بهترین بازیکن دور برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هم توانست کسب کند. که نشان دهند این است که او مهره بسیار ارزشمندی برای پرسپولیس است. که می تواند جز بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 باشد و مدافعان استقلال با حواس خود جمع کنند که کار ساده ای در مقابل این بازیکن ندارند.

6- سید جلال حسینی

رهبر خط دفاع پرسپولیس که در نبود او پرسپولیس خط دفاع بسیار آسیب پذیری داشته است. و سید جلال می تواند نقش اصلی را در دفاع پرسپولیس بازی کند و باعث شود که این تیم دربی پیروز شود اگر سید جلال بتواند رهبری خوبی در دربی داشته باشد می تواند مهاجمان استقلال را کنترل کنند تا گلی را دریافت نکنند.

 

بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 در تیم استقلال تهران

در این قسمت بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 در تیم استقلال تهران را نیز بررسی می کنیم.

1- امید ابراهیمی

مهره کلیدی فصل گذشته استقلال که یکی از دلایل ناکامی استقلال را نبود این ستاره در تیم می دانند. امید ابراهیمی بسیار نقش بسیار زیادی را در استقلال ایفا می کند و در بازی سازی ، تخریب حمله تیم رقیب نقش اصلی را بازی می کند و آماده بودن او می تواند بسیار به استقلال برای کسب پیروزی در دربی کمک کند و این تیم را برنده از میدان خارج کند.

2- فرشید اسماعیلی

هافبک آماده این روز های استقلال که بعد از برگشت از مصدومیت بسیار به این تیم کمک کرده است و یکی از نقش های اصلی پیروزی استقلال در دربی گذشته را داشت او یک جوان بسیار خلاق و میل به هجوم بالا دارد که می تواند هر لحظه از یک صحنه عادی می تواند یک صحنه گل بسازد پس کنترل این بازیکن بسیار برای خط هافبک پرسپولیس اهمیت می تواند داشته باشد. و می تواند جز بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 باشد.

3- داریوش شجاعیان

هافبک هجومی گران قیمت استقلال که کم کم توانست است خود را در تیم پیدا کند و در یکی دو بازی گذشته از مهره های کلید میانه میدان در تیم استقلال بوده است. اگر خوب دقت کنیم آمادگی او یکی از مهم ترین دلایل پیروزی های استقلال بوده و این مهاجم خوش تکنیک هم می تواند سرنوشت این دربی را نیز مشخص کند.

4- حسن بیت سعید

بازیکنی که اصلا در حد اندازه خود در تیم استقلال تهران ظاهر نشده است و خیلی ها او را بدترین خرید استقلال می دانند اما او در مقابل پرسپولیس همیشه خوب کار کرده است و می تواند در این دربی خود را به هوادران استقلال نیز ثابت کند. اگر شفر به او بازی دهد قطعا او می تواند بسیار در نتیجه بازی موثر باشد.

5- سید حسین حسینی

دروازبان جوان استقلال که توانست جای رحمتی در چند بازی گذشته بسیار خوب پر کند و یکی از پدیده های این لیگ تبدیل شود او می تواند با بسته نگه داشتن دروازه استقلال نقش بسیار کلید در نتیجه دربی 85 داشته باشد.

6- روزبه چشمی

بازیکنی که آمدن شفر به خط دفاع منتقل شده است که اگر او نتواند خوب باشد استقلال بسیار در خطر می افتد و اگر او خوب باشداستقلال می تواند به دنبال پیروزی در میدان باشد و شاید نقش کلیدی این بازیکن در بازی فردا به خوب خود را نشان دهد که چقدر می تواند عملکرد وی در نتیجه بازی تاثیر گذار باشد.

 

بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 را در این پست بررسی کردیم که امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد شاید در این لیست بازیکنانی مثل جباروف ، شهباززاده ، وحید امیری ، شجاع خلیل زاده و …. می توانستند قرار گیرند. و فقط باید بازی فردا را دید که کدام یک از ستاره ها می تواند جز بازیکنان سرنوشت ساز دربی 85 باشند اما بازیکنان گفته شده در این مطلب بسیار شانس بالای در رقم زدن نتیجه دربی 85 می توانند داشته باشند.