بازی جدید مهران مدیری

بازی جدید مهران مدیری در سینما

بازی جدید مهران مدیری در سینما

مهران مدیری از موفق ترین کارگردان و بازیگر های بعد از انقلاب که از محبوب ترین چهره های ایران هم محسوب می شود قرار است در کار سینمایی جدید حضور پیدا کند. بازی جدید مهران مدیری در سینما قرار است در فیلم کارگردان موفق و جوان سینما یعنی آقای محمد حسین مهدویان باشد. آقای مهدویان که فیلم هایی که ساخته است مربوط به دوران جنگ و حواث تاریخی و سیاسی کشور بوده است بسیار خوب مخاطب خود را می شناسد. و فیلم های موفق داشته است که توانست نظر حتی منتقدان را هم جلب کند.

اما داستان جدیدی این کارگردان بازهم به نظر می رسد درباره جنگ است و این بار حوادث شیمایی جنگ نظر مهدویان را در دل تاریخ جلب کرده است و در این میان در حال حاضر دو بازیگر برای این کار انتخاب شده اند که مهران مدیری و پیمان معادی هستند. با شناختی که از آقای مدیری می شناسیم او کمتر پیش میاید که کار های خارج از تهران و سخت را انتخاب کند. اما قطعا فیلمنامه مهدویان به قدری خوب بوده است که توانست نظر مهران مدیری را جلب کند تا بازی جدیدش در سینما در منطقه جنگی رقم بخورد.

گفتنی است این فیلم قرار است در بانه فیلم برداری شود. و اسم آن تا به این لحظه فیلم درخت گردو نام گرفته است پیش بینی می شود مدیری که در نقش های کم جدی که بازی کرده است بسیار درخشان بوده است می خواهد بار دیگر این امتحان را انجام دهد. و بی شک بازی در این فیلم می تواند او را به عنوان یکی از کاندید های جشنواره فجر 98 مطرح کند.