برانکو

برانکو به دنبال برد کلیدی مقابل تراکتور سازی

به گزراش نازشو تیم فوتبال پرسپولیس در دومین بازی نیم فصل دوم لیگ برتر 97 96 به دنبال اولین پیروزی خود در نیم فصل دوم است. تیم برانکو درست است که در صدر جدول لیگ برتر نیز با فاصله مناسب قرار دارد اما به پیش رو بودن ادامه لیگ نیز و شروع بازی های آسیایی و محرومیت که پرسپولیس دارد می تواند برای آن دردسر ساز باشد. حال اگر پرسپولیس بتواند نتایج خوب خود را دوباره آغاز کند می تواند یک حاشیه امنیت خوبی برای خود بسازد و برانکو بتواند برای لیگ قهرمانان آسیا نیز تمرکز کند. خبر خوب برای سرخ پوشان پایتخت بازگشت طارمی در هفته های بعد خواهد بود و محرومیت چهار ماه او چند هفته دیگر به پایان می رسد و او مجوز بازی را پیدا می کند که این خبر خوبی می تواند برای هواداران و برانکو باشد. اما با شناختی که از برانکو وجود دارد وارد شدن به ترکیب برنده بسیار سخت است. حال برویم سراغ بازی پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز امروز جمعه 8 دی ماه ساعت 14:30 دقیقه دو تیم پرطرفدار لیگ ایران به مصاف یکدیگر می روند.

تراکتورسازی تبریز که به تازگی از بحران محرومیت و کمبود بازیکن خلاص شده و چندین بازیکن سرباز درجه یک از تیم های بزرگ لیگ ایران نیز گرفته است. و بسیار آماده است تا خود را به بالا نشیان جدول برساند.

و آن ور هم شاگردان پروفسور با باخت در جام جذفی مقابل صنعت نفت آبادان و از دست دادن سه امتیاز در لحظه آخر مقابل فولاد خوزستان و دعوای مدیریت قبلی با هدایتی نیز باعث شده است که پرسپولیس به مشکلات حاشیه دچار شود که با شناختی که از برانکو داریم مطمن هستیم این سرمربی با یک پیروزی به دنبال خارج کردن این تیم این حاشیه ها است و همیشه برانکو در مصاحبه های خود اعلام داشته که دو بازی برای هر تیمی کلیدی است بازی اول بعد از باخت و بازی دوم بعد از باخت و در تفکرات سرمربی پرسپولیس چیزی جز برد در این بازی نمی گنجد و سخت به دنبال پیروزی مقابل تبریزی ها است. تا اختلاف خود را با سایر تیم های بالا نشین نیز حفظ کند و با خیالی راحت به ادامه لیگ بی اندیشد.