برد استقلال در دربی

برد استقلال در دربی و رسیدن به 10 امتیازی پرسپولیس

برد استقلال در دربی

به گزارش سایت نازشو – امروز دربی 84 بین استقلال و پرسپولیس با برتری سه بر دو استقلال به پایان رسید. این دیدار که حساسیت بالایی برای دوتیم داشت هجومی آغاز شد. و دو تیم برای برد به میدان آمده بودند. بازی خیلی زود به خود گل دید و تیم فوتبال پرسپولیس در دقیقه 5 توانست توسط سروش رفیعی به گل اولش برسد. چند دقیقه بعد سانتر زیبای بازیکن پرسپولیس روی سر طارمی نشست اما طارمی نتوانست از این موقعیت استفاده کند.

بازی با برتری پرسپولیس ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 18 فرشید اسماعیلی توانست گل تساوی را به زیبای به ثمر برساند. بعد از این گل تا پرسپولیس ها به خود بیاین گل دوم در دقیقه 20 توسط قربانی دریافت کردند، این گل شوک بزرگی به پرسپولیس ها بود و بازی یک صفر برده را دو بر یک عقب افتادن بعد از این گل دوباره پرسپولیس بازی را در دست گرفت و بازی با همین روند در حال پایان بود که کاوه رضایی در دقیقه 44 توانست گل سوم را هم به پرسپولیس بزند و پرسپولیسی که کلان تا به این هفته فقط 5گل دریافت کرده بود در یک بازی سه گل خورد.

برد استقلال در دربی

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید. در نیمه دوم تیم پرسپولیس بسیار هجومی کار را آغاز کرد اما استقلال با بازی فوق العاده دفاعی اش مانع موقعیت سازی پرسپولیسی ها می شود. علی رضا منصوریان برای حفظ ترکیب تیم خود را دفاعی کرد و علی قربانی مهاجمش را بیرون کشید و مجید حسینی را به خط دفاعی خود اضافه کرد و بعد از این تعویض خسرو حیدری را بیرون کشید و حقدوست را به ترکیب خود اضافه کرد.

برد استقلال در دربی و رسیدن به 10 امتیازی پرسپولیس

تیم پرسپولیس هرچه سعی در موقعیت سازی داشت ناکام می ماند تا اینکه سروش رفیعی با یک حرکت انفرادی توانست مدافعان استقلال را جا بزارد و به مهدی طارمی پاس تک به تک بدهد که طارمی از این فرصت هم استفاده نکرد. بازی با حملات پرسپولیس و دفاع استقلال ادامه داشت.(فرشیدی باقری به جای اسماعیلی وارد زمین شد) که در دقیقه 92 مهدی رحمتی سعی در وقت تلف کردن داشت که باعث درگیری بازیکنان شد و سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس با عصبانیت سمت رحمتی رفت و با او درگیر شد که این درگیر باعث شد داور به هردو کارت زرد نشان دهد بعد از این درگیری رحمتی بازهم به زمین افتاد که این بار با دخالت طارمی از جایش بلند شد سپس پرسپولیس روی کونر ارسالی توسط سیدجلال حسینی به گل رسید.

و وقتی سیدجلال رفت توپ را از درون دروازه بردار رحمتی او را هول داد تا داور بازی رحمتی را اخراج کند. و همین اخراج چند دقیقه وقت را تلف کرد، استقلال که تعویضی برای انجام دادن نداشت مجید حسینی را به درون دروزاه فرستاد و بعد از این تغییر بازی چند ثانیه ادامه داشت تا اینکه فغانی سود پایان دربی 84 را زد و در آخر بازی بازهم شاهد درگیری رحمتی حسینی بودیم که با دخالت بازیکنان به پایان رسید. بعد بازی استقلالی ها سمت هوادران خود به خوشحالی پرداختن و هوادران پرسپولیس هم این تیم را تشویق کردن و بازیکنان پرسپولیس هم از آن ها تشکر کردند. با این برد استقلال به 10امتیازی پرسپولیس رسید و اختلاف خود را با این تیم کمتر کرد. و به ادامه لیگ امیدوار تر شد. برد استقلال در دربی پنجمین پیروزی پیاپی آن ها بود.