برد تاریخی پرسپولیس

برد تاریخی پرسپولیس مقابل السد ، شیرین تر از عسل

برد تاریخی پرسپولیس مقابل السد ، شیرین تر از عسل

به گزارش سایت نازشو –  تیم فوتبال پرسپولیس در یک قدمی فینال قرار گرفت. پرسپولیس ایران توانست در دیدار رفت مسابقه نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا تیم پر قدرت السد را در خانه اش شکست دهد و در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرد. پرسپولیسی که کوله باری از مشکلات را به دوش می کشد. که شاید این همه مشکل در تاریخ فوتبال ایران بی سابقه باشد که برای یک تیم همزمان اتفاق بی افتاد. اما غیرت پرسپولیسی ها بار دیگر توانست بر قدرت قطری ها پیروز شود و این بار در خاک قطر و جلوی چشمان هزاران هوادار السد این تیم از پرسپولیس شکست خورد.

در این دیدار که پرسپولیس حتی 11 بازیکن در پست های تخصصی خود نداشت و بازیکنی چون نعمتی در پست دفاع راست بازی کرد توانست با تک گل علیپور از روی نقطه پنالتی بر تیم پر از ستاره السد غلبه کند. تا با یک نتیجه فوق العاده بتواند بازی برگشت را جلوی 100 هزار تماشگر خود در آزادی برگزار کند و جشن صعود به فینال لیگ قهرمانان را بگیرد.

ارزش برد پرسپولیس

برای اینکه ارزش برد تاریخی پرسپولیس را درک کرد باید محرومیت از نقل و انتقالات ، مصدومیت ، همکاری نکردن سازمان لیگ ، نبود برانکو کنار زمین ، پرداخت نشدن پنج ماه از حقوق بازیکنان خارجی و کادر فنی تیم را بیان کرد. تا ارزش این پیروزی تاریخی مقابل یکی از بهترین تیم های شاید تاریخ قطر را درک کرد به امید جشن قهرمانی تیم پرسپولیس در ورزشگاه آزادی و صعود نماینده ایران به فینال لیگ قهرمانان آسیا . ما از طرف تیم سایت نازشو به همه بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس و تمام هواداران این تیم تبریک عرض می کنیم. و آرزوی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را برای پرسپولیس ایران را داریم.